Proč Jan Čenský neukazuje svou ženu? Paní Columbová překousla nevěru

3. června 2019
Vždycky hrál prince, kteří by se pro svou princeznu rozkrájeli a snesli jí modré z nebe. Ale jak je to v reálu s královnou jeho srdce, manželkou Danou, kterou se snaží schovávat před veřejností? Proč Jan Čenský (58) nebere svou ženu na společenské akce, na něž sám chodí tak hojně?

Sympatický herec Jan Čenský byl vždycky v obležení krásných žen. Ať už v práci, nebo na večírcích, kde se kolem něj točily jako mlsné kočky. Až by jeden řekl, že by si ho manželka Dana měla radši hlídat.

Jeden z posledních gentlemanů moc dobře ví, jaký poklad má doma. Moc dobře si pamatuje, jak musel před třiceti lety bojovat o srdce ženy svých snů. 

„Nebudete mi věřit, ale vybral jsem si ji já. Tedy vybral… Zaujala mě, ale její nejlepší kamarádka mě varovala: ‚Nedělej si nárok. Na tu nemáš.‘ A to rozhodlo. To jsem tak nemohl nechat,“ popsal úsměvné námluvy. 

Ale je to taková paní Columbová. Manželka, o níž se mluví, ale moc lidí ji nevidělo. Nechodí s mužem do společnosti, netleská mu v prvních řadách, není po ní vidu ani slechu. 

Podle herce netouží po tom být středem pozornosti a nechat se fotit. Nechává manželovi prostor, prý je hodně tolerantní. 

Herec svou ženu drží v ústraní.

Herec svou ženu drží v ústraní.

„Moje žena prostě ví, že když míjíme dvě holky zezadu, vždycky se nějakým způsobem podívám, jak vypadají i z druhé strany,“ řekl. 

Jenže před deseti lety se Daně nevyplatilo, že si herce více nehlídá. Byl totiž načapán, jak se líbá s jinou ženou, květinářkou ze Zlína. 

„Naše manželství stálo doposud na pevných základech, nezbývá mi než doufat, že se je podaří udržet,“ řekla tehdy Dana a její přání se vyplnilo. 

Herec svou ženu drží v ústraní.

Herec svou ženu drží v ústraní.

Čenský si začal sypat popel na hlavu, nechtěl o milovanou ženu přijít. „Když se to stane, je to neštěstí, ale všechno se dá vyřešit, když dva chtějí. Bohužel to ale není nic normálního,“ vysvětloval tehdy herec.

Možná by měl ženu brát více do společnosti a dokazovat jí, že je rád, když je s ním v záři reflektorů, aby se ta nešťastná událost už nikdy neopakovala. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:49 1. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • 38
  • 25
  • 21
  • 20
  • 19
  • 15
Komentáře