Herec Jan Čenský se obrnil hradbou mlčení: Co ho tolik vytočilo?

Herec se obrnil hradbou mlčení. | foto: Profimedia.cz

Pohádkový princ Jan Čenský (57) je vždycky milým a usměvavým gentlemanem. Poslední dobou se to v něm ale mísí a začíná se vyhýbat veřejnosti. Co že nechce být na očích?

Oblíbený pohádkový princ Jan Čenský se vždycky ve společnosti cítil jako ryba ve vodě. Moderoval akce nebo na ně byl pozván jako VIP host a vždy byl rád ve společnosti.

Jenže poslední dobou se uzavřel do sebe a nechce být nikde vidět. Nechce pořádně s nikým mluvit, velkým mejdanům se vyhýbá.

Co se v jeho životě stalo, že se začal tak stranit? Proč nechce být středem pozornosti, jak to měl v minulosti rád?

„Spekulovalo se o tom, že má problémy s manželkou, že  se snad rozvádějí, a to se ho nejvíce dotklo. Nechtěl, aby si na něj lidi ukazovali,“ řekl nám zdroj z hercova okolí. Herce měl namíchnout fakt, že si o něm někdo špitá za zády a nezeptá se ho přímo.

Herec se svou dlouholetou kamarádkou Danou Morávkovou.

Herec se svou dlouholetou kamarádkou Danou Morávkovou

Rozhodl se, že se obrní mlčením a bude zdrženlivý i v rozhovorech. Hradbu mlčení stále drží a asi dlouho bude držet. Nechce nikomu vysvětlovat, co se v jeho životě děje. Je pravda, že se s manželkou dlouho nikde neukázal, ale prý je vše v pořádku.

Jako jeden z mála herců si opravdu drží odstup od veřejných akcí, od novinářů, kolegů z branže, ve svém volnu si radši užívá rodinného života než života celebrity. 

Fotogalerie

Komentáře