Herec Jan Čenský se neztratí: Po konci v Ordinaci začal novou životní etapu

13. února 2021
Přes deset let byl jednou z největších hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě, užíval si slávu i tučné honoráře, ale tomu je konec. Vše jednou skončí a i tento televizní počin čeká konec. Vypadá to, že si z toho herec Jan Čenský (59) už nic nedělá. Místo sepisování petice o zachování Ordinace započal novou životní éru. Co začal dělat?

Herec Jan Čenský byl jeden z těch, kteří volali po tom, aby Ordinace v růžové zahradě neskončila. Dokonce pobízel fanoušky k tomu, aby sepsali petici a seriál běžel dál. 

To se mu nakonec nepovedlo, ale on rozhodně nezačal smutnit, chytil příležitost za pačesy a jeho kariéra se začala ubírat jiným směrem. A opět výdělečným.

Zkouší své štěstí v muzikálu. Poprvé v životě bude na prknech, co znamenají svět, zpívat a vedle muzikálových hvězd předvádět ty nejlepší výkony. Dostal jednu z rolí v nově připravovaném muzikálu „Láska nebeská“ sestaveném z písní Waldemara Matušky.

„Budu zpívat sám a bez company, to bude poněkud výzva, nejen pro mě, ale i pro diváky. Moje postava zpívá poměrně pozdě, nezpívá na začátku, ale až ve druhé půlce, takže vyženu diváky až po přestávce,“ svěřil se s humorem pro Super.cz Jan Čenský, jehož (až to situace kvůli pandemii koronaviru dovolí) uvidíte v Divadle Broadway.

MUDr. David Suchý, kterého hraje Jan Čenský.

To ale není jediná nabídka, která mu „zalepí“ finanční díru po Ordinaci. Začal vystupovat v reklamách, i když byl dlouhou dobu proti, jenže složenky se neptají.

Je vidět, že se dokáže o sebe postarat a zavření nekonečného seriálu mu otevřelo jiné dveře, i když tam, kde jsme si mysleli, že Čenského jen tak neuvidíme.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 neděle 13. června 2021. Anketa je uzavřena.

  • 61
  • 28
  • 22
  • 16
  • 13
  • 13
Komentáře