jít naiDNES.cz

Snoubenci Jana Bendiga hrozí 5 let vězení za kuplířství, najímat měl i nezletilé mladíky

Snoubenec zpěváka Jana Bendiga Lukáš Rejmon je v pěkném průšvihu. Společně s dalšími pěti muži totiž čelí obvinění z kuplířství. Hrozí mu až pět let vězení!

Jak Bendig a jeho snoubenec Lukáš Rejmon musí načas zastavit své společné plány do budoucna. Není totiž jisté, že následující roky budou moci trávit společně.

Rejmon čelí velmi závažnému obvinění, podle něhož se měl podílet na najímání mužů, a to i nezletilých, k poskytování homosexuální prostituce v jednom z pražských gay klubů.

„Dnes je první stání a žádný výsledek zatím neočekávám. Jsem v tom fakt nevinně. Je to vykonstruované obvinění a hodlám se bránit,“ sdělil podle Super.cz před samotným líčením Rejmon, který od začátku tvrdí, že kauza je proti němu vykonstruovaná.

Zatímco Rejmonovi společně s dalším obviněním v případu, který se týká homosexuální prostituce nezletilých, hrozí od dvou do pěti let vězení, zbývající obžalovaní jsou na tom hůře.

Podle informací eXtra.cz jim za spolupachatelství v organizované skupině hrozí až dvanáct let vězení.

„Obviněným osobám je kladeno za vinu, že jako členové organizované skupiny spáchali zločin kuplířství a zločin obchodování s lidmi v úmyslu, aby jiného bylo užito k prostituci, či ve spolupachatelství přečin svádění k pohlavnímu styku v jednočinném souběhu s přečinem ohrožování výchovy dítěte, kdy oba přečiny byly páchány po delší dobu. Trestné činnosti se obvinění dopouštěli v souvislosti se zjednáváním mužů (a to i mladších 18 let) k poskytování homosexuální prostituce,“ sdělil mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala.

I přes všechna obvinění Bendig za svým snoubencem, jenž je také jeho manažerem, stojí.

„Bohužel i takové věci se dějí. Vím, kdo za těmito výmysly stojí, a vím, proč si určité věci vymyslel, aby nás poškodil. Za Lukášem stojím a stát budu. Vím, že je do toho zatažen neprávem. Přece jsem za těch pět let poznal, vedle koho žiju,“ sdělil eXtra.cz Bendig.

Podle dotyčného webu by tím dotyčným měl být jistý David Rajt, který měl co do činění i s pašeračkou drog v Pákistánu Terezou.

Ten to dokonce prý i potvrdil.

„Ano, stojím za tím. Nemohl jsem se už dívat na to, jak majitel toho podniku a jeho spolupracovník obchodují s bílým masem. Pracovalo tam pět nezletilých,“ tvrdí Rajt, jenž měl podle všeho jednat ze msty. Mělo mu vadit, že byl z klubu, kde sám byl v pozici prostituta, vyhozen.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat