Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Dohra „moučného atentátu“: Na internetu koluje video Bendiga s údajným agresorem

  „Moučný atentát“ na Jana Bendiga (29) má nečekanou dohru. Na sociálních sítích koluje video, které zachycuje zpěváka v nočním klubu, kde si připíjí s barmanem a skvěle se baví. Muž za barem má ale podle všeho být onen neznámý útočník, který Bendiga posypal moukou a následně utekl. Na zveřejněné video již zareagoval samotný zpěvák, který razantně odmítá, že by se jednalo o předem naplánovanou akci.

  Jan Bendig (29) se po útoku neznámého útočníka, který ho na červeném koberci galavečera ankety Český slavík posypal moukou, nejprve zhroutil. Následující den ale na sociálních sítích vydal prohlášení, ve kterém agresora pozval na svůj koncert, aby viděl, kolik práce stojí za jeho úspěchy.

  Přestože Bendiga podpořilo tisíce fanoušků včetně kolegů a kolegyň z branže, nyní se na instagramovém profilu Intelektuální elita objevilo video z baru, kde si zpěvák vesele připíjí v klubu s barmanem.

  Video mělo vzniknout v srpnu letošního roku a barman by měl podle všeho být ten samý člověk, který v pátek zaútočil na devětadvacetiletého zpěváka. „Pan mouka“ by se podle všeho měl jmenovat Lukáš Procházka. Na Facebooku používá nickname Vlk Luk Proch.

  Hrané divadlo Bendig odmítá

  Přestože se v komentářích začínají objevovat názory fanoušků, že si zpěvák a barman celou akci zřejmě předem domluvili, aby se postarali o mediální poprask, Jan Bendig tyto spekulace razantně odmítá.

  „Nemám opravdu zapotřebí něco takového udělat. Co bych z toho měl? Na rovinu mě to i uráží,“ uvedl ve svém vyjádření Bendig, jemuž prý video alespoň urychlilo odhalení identity dotyčného agresora. Celou situaci prý řeší policie.

  Český slavík 2023: Po Bendigovi měl mouku hodit tento výtečník. Měl by pracovat za barem.

  „Během svých koncertů, návštěv restaurací, cestování se fotím se spoustou lidí, točím pro ně pozdravy pro kamarády, takže je možné, že za mnou dotyčný někdy přišel. Stalo se mi xkrát, že za mnou přišel pro fotku člověk, který mě potom pomlouval na sociálních sítích. To bych si musel pamatovat opravdu tisíce lidí, s kterými se každý rok vyfotím,“ pokračoval svoji obhajobu zpěvák s tím, že by těmito slovy celou nešťastnou událost a hon na nějakou senzaci uzavřel.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...