Hokejista Voráček: Doma sliboval sekat latinu a už je ve spárech zlatokopky

27. května 2016
Hokejista Jakub Voráček oficiálně potvrdil, že se svou půvabnou partnerkou Nicole čekají svého prvního potomka, díky kterému přehodnotil své životní hodnoty. Nebo o tom alespoň chvilku uvažoval. I když ve svém posledním rozhovoru květnatě vyprávěl, jak bude se svou snoubenkou po návratu do Spojených států kupovat dětskou postýlku, zajímalo by nás, jestli stejné téma řešil i s prsaticí ve vyhlášeném baru pražských zlatokopek.

Do Česka Voráček přiletěl, aby se mohl před přípravou na Světový pohár věnovat aktivitám nadace, kterou vloni založili společně se sestrou Petrou Klausovou.

A i když si jeho snoubenka Nicole možná představovala, že jeho kroky vedly rovnou za rodinou, Voráček jenom pár hodin po svém příletu do Prahy zavítal do zlatokopkami oblíbeného baru v Kozí ulici, kde je snad největší koncentrace umělé inteligence na metr čtverečný.

Tento snímek na svém Instagramu zveřejnila jistá Adéla Karvayová.

A podle instagramu jisté Adély Karvayové se hokejista, který se deníku Sport svěřil, že bude muset upustit od toho, co mu dříve procházelo, protože už není nejmladší, rozhodně nedržel zpátky. Svědčí o tom i hashtagy, kterými o prsatá blondýnka opepřila snímek, který nasdílela na svém otevřeném instagramovém účtu.

Z těch je zřejmé, že se slavil Voráčkův návrat domů, zelená tekla proudem, dost se tančilo, protože bylo co slavit a Voráček byl tak spokojený, že se neustále usmíval.

Otázkou jenom zůstává, jestli zůstalo u tanečku nebo bylo i něco víc. Ale ať je to jak chce, Nicole se má na co těšit. Voráček se totiž nechal slyšet, že i když z něj bude brzy otec, každoroční párty na Máchači, kam hokejisti jezdí počátkem července, si rozhodně nenechá ujít.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 sobota 24. září 2016. Anketa je uzavřena.

  • 68
  • 17
  • 16
  • 15
  • 12
  • 10
Komentáře