jít naiDNES.cz

Jakub Voráček opustil těhotnou přítelkyni. O dítě se prý postará!

Jakub Voráček a Nicole spolu byli přes pět let. | foto: Facebook Nicole

Jakub Voráček se pěkně vybarvil. Poté, co byl načapán při nevěře, se sice očekávalo, že přispěchá za svou těhotnou partnerkou Nicole s prosíkem o odpuštění, nic takového se ale nestalo. Ba naopak! Podle informací Expres.cz jí měl lídr českého národního týmu poslat k vodě.

Vzhlédl se snad Jakub Voráček v herci Romanu Vojtkovi, který opustil svou manželku jenom několik dní před porodem? Jeho chování tomu více než nasvědčuje. Nejenže matku svého ještě nenarozeného dítěte podvádí s pohlednou Markétou, se kterou strávil nejednu vášnivou noc v Praze, navíc se po odhalení své zrady zachoval tak, jak od něj snad nikdo neočekával.

Jakub řekl Nicol, že se chce vídat i s jinými ženami. Ona je z toho úplně na dně. Prý ji ale ujistil, že se o dítě postará,“ sdělil nám dobře informovaný zdroj z okolí lídra hokejového nároďáku.

Voráček, který v létě podepsal s vedením Flyers lukrativní smlouvu, podle které si během osmi následujících let vydělá více než 1,5 miliard korun, sice své dítě po materiální stránce dokáže zajistit, otázkou je, jestli mu toto zradu Nicole, která je v sedmém měsíci těhotenství, někdy odpustí.

To, že ji Voráčkovo chování, se kterým byla dlouhých pět let a kvůli kterému se přestěhovala z Columbusu do Philadelphie, dost ranilo, je zřejmé i z jejího facebookového profilu, kde před časem postla citát, který mluví za vše.

Lidé, kterými se obklopujeme, buď zvednou nebo sníží naše kritéria. Také nám pomohou stát se buď nejlepšími verzemi nás samotných nebo těmi podřadnými. Staneme se našimi přáteli. Žádný muž se nestane skvělým sám od sebe. Žádná žena se nestane skvělou sama od sebe. To lidé okolo nich jim pomáhají být jedinečnými. My všichni potřebujeme v našich životech lidi, kteří nám pozvednou naše kritéria, připomenou nám naše nezbytné cíle a vyzvou nás k tomu, abychom se stali nejlepšími verzemi nás samotných,“ nasdílela matka ještě nenarozeného dítěte Jakuba Voráčka.

Vyjádření Jakuba Voráčka se nám bohužel do vydání článku nepodařilo získat. Zatímco Nicole nám na náš dotaz ještě neodepsala, Voráček je zaneprázdněn přípravami na Světový pohár, který začne již zítra zápasem Spojených států amerických s týmem Evropy a český tým vstoupí do hry v neděli s Kanadou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 15. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  104
 • Tvl
  34
 • Cože
  28
 • Super
  20
 • Haha
  16
 • Sladký
  15
Komentáře