Pátek 15. ledna 2021, svátek má Alice
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Proč Jakub Voráček opustil svou těhotnou partnerku? První slova o životní zradě

  Jakub Voráček poprvé promluvil o tom, jak se dal dohromady s krásnou Markétou, kvůli které opustil i svého prvorozeného syna Jakuba. | foto: Profimedia.cz

  Když jde o soukromí, je Jakub Voráček skoupý na slovo. Po letech se ale rozhodl promluvit o chvílích, kdy se rozhodl, že opustí svou těhotnou partnerku Nicole. Přiznává, že šlo o jedno z nejnáročnějších období jeho života. Nemohl si ale pomoci.

  Rok 2016 byl pro Jakuba Voráčka osudový. Nejenže se radoval z prvního potomka, jehož čekal se svou tehdejší dlouholetou partnerkou Nicole, ale navíc mu do cesty vstoupila sestřička Markéta. Co vypadalo jako letní románek, vyvrcholilo v lásku, která zničila hned dvě rodiny. Zadaný byl nejen slavný hokejista, ale i Markéta, která měla rok po svatbě.

  Ačkoliv dosud tuto část svého života Voráček nekomentoval, nyní se rozhodl vysvětlit, proč se rozhodl opustit svou těhotnou partnerku.

  „Tehdy to bylo náročné. Pro nás oba. Já měl v Americe na cestě malého a Markéta byla necelý rok vdaná. Jenže my se tehdy potkali a… Prostě jsme si sedli. V životě jsou zkrátka situace, se kterými nemůžeš hnout, i když navenek vypadají blbě a ovlivní i jiné lidi,“ vzpomíná Voráček ve své zpovědi pro web Bez frází s tím, že další rok trvalo, než se s Markétou dali definitivně dohromady.

  „Nějakou dobu jsme se s Markétou snažili dostat k tomu, abychom spolu byli. Víc než rok od chvíle, co se to provalilo, potom trvalo, než jsme si k sobě našli cestu tak, že spolu můžeme žít. Ani jednomu z nás se to nepřihodilo v dobrý čas, ale přesto nás to k sobě táhlo,“ vysvětluje Voráček s tím, že měl se svým rozhodnutím morální dilema. A to hlavně kvůli synovi, kterého má s Nicole.

  „Byl tu malý Kubík a já věděl, že za něj mám jako táta odpovědnost, přitom mé city směřovaly jinam. Úplně jednoznačně. Honilo se mi hlavou, co bude dál a že nechci ubližovat jiným lidem, přestože už jsem to stejně udělal. Vím, že tuhle ránu už nezacelím a bude tu navždycky. Kubča je krásný zdravý kluk a jsem s ním tak hodně, jak je to jen možné. Snažím se tomu prckovi dávat, co můžu, aby mohl fungovat co nejlíp, přestože se mnou nevyrůstá v jedné domácnosti. Rozhodl jsem se ale odejít a žít s Markétou. Tak jsem to cítil,“ popisuje Jakub, který přiznává, že kvůli jeho rozhodnutí ho řada lidí odsoudila s tím, že je jeho rozhodnutí nemorální.

  Přiznává, že načasování nebylo nejvhodnější. Ničeho ale nelituje.

  „S Markétou jsem založil novou rodinu a plánujeme budoucnost. Nebyl to žádný úlet nebo náhlé vzplanutí. My patříme k sobě. Chtěli bychom to oba za jiných okolností, ale o to víc jsme si společný život museli vybojovat. Oba si s sebou neseme věci, které musíme neustále řešit, ale to je součást života, který ti klade do cesty překážky. A je na tobě, jak se s nimi popereš,“ uzavřel Voráček.

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  TEST olejů: nejhorší je kokosový, zdravější je i sádlo

  Premium Na smažení a fritování, do salátů, omáček i dresinků... Do velkého srovnání olejů a tuků jsme vybrali dvacet výrobků....

  Život s Ester. Není úplně málo komplikovaná, přiznává trenér Bank

  Premium Je to už pět let, co od svého bratra Ondřeje přesedlal jako trenér k Ester Ledecké. Dovedl ji k olympijskému zlatu v...

  Expremiér Sobotka se vrátil do pražských Stodůlek. Pořídil si byt v paneláku

  Premium Expremiér Bohuslav Sobotka se v tichosti vrátil z Moravy, kam se uchýlil po odchodu z politiky, do Prahy. Jak zjistila...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 15. ledna 2021, svátek má Alice
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz