Láska jako z románu: Boháč z NHL Voráček se hnal k těhotné partnerce

Kuba už se nemohl dočkat, až bude u své těhotné přítelkyně Markéty. | foto: Profimedia.cz

Jakub Voráček (29), jeden z nejlepších českých hráčů v NHL, neměl zrovna nejúspěšnější sezonu v zámoří. O to víc se těšil domů do Česka, kde na něj čekala těhotná partnerka Markéta Burešová. Už na letišti z jejich objetí bylo znát, jak si chyběli. Co teď vlastně Kubu čeká za program kromě užívání si lásky?

Ryšavý hokejista Jakub Voráček se nemohl dočkat, až bude zase mezi svými, s rodinou, přáteli, ale především s přítelkyní Markétou, která co nevidět porodí jejich prvního potomka. 

Jakub už má dvouletého synka Kubíka s bývalou americkou přítelkyní Nicole, s níž se ale rozešel, protože se bezhlavě zamiloval do sympatické zdravotní sestřičky.

Pohlaví zatím ani jeden neprozradili, ale je jim to pravděpodobně jedno. Podle přivítání na letišti, kde na svou osudovou lásku Markéta čekala, bylo poznat, jak moc si chyběli a jak moc jsou do sebe zamilovaní.

Vlastně to vypadalo, jako by spolu teprve čerstvě chodili a těšili se na každý společný okamžik. Jenže oni spolu „randí“ už více než tři roky, ale láska neztrácí na intenzitě, spíše na ní nabývá.

Kuba je zpět doma u své těhotné přítelkyně.

Kuba je zpět doma u své těhotné přítelkyně.

Bohužel ale Kuba nebude mít čas jen na to, aby si užíval přítelkyně, dokud jsou jen ve dvou, hrdě se totiž přihlásil do sestavy na mistrovství světa, kde nebude chybět, a už se nemůže dočkat, až bude hájit české barvy.

Předtím chce s Markétou ještě stihnout rychlou dovolenou, aby jí vynahradil ten čas, kdy ona na něj čekala doma, zatímco on se na ledě se svým týmem trápil.

A mezi tréninky na mistrovství Kuba Expresu slíbil rozhovor, v němž nám prozradí další detaily o hokeji, NHL, o budoucím potomkovi i rodině. Máte se na co těšit. 

Komentáře

Mohlo by vás zajímat