Voráček se stal dvojnásobným tatínkem: Je nádherný, rozplývá se nad synem

Kuba už se nemohl dočkat, až bude u své těhotné přítelkyně Markéty. | foto: Profimedia.cz

Kapitán národního týmu Jakub Voráček (29) musel opustit svůj tým. Ne že by chtěl mistrovství světa vzdávat, ale protože chtěl být u těhotné partnerky Markéty, která začala rodit. Chtěl být u narození druhého dítěte, hokej nehokej, tohle byla priorita. Jak se vytoužený syn jmenuje?

Hokejista Jakub Voráček se dočkal druhého dítěte. Nikdy se netajil tím, že by chtěl velkou rodinu, a zatím se mu to daří. Z předchozího vztahu s Američankou Nicole má dvouletého syna Kubíka, k němuž teď přibyl malý bráška. 

Porod přišel náhle, zrovna v době, kdy se Češi perou o hokejové místo pod sluncem a chtějí vybojovat zlato. Ale tu nejkrásnější „výhru“ dostal Jakub právě teď od své partnerky Markéty.

Ta mu porodila kluka Matěje, a jelikož rodila v Uherském Hradišti, musel hokejista opustit Slovensko, kde se utkání hrají, a spěchat na Slovácko.

„Dneska brzy ráno se narodil náš syn Matěj, váží skoro 4 kila a měří přes 50 cm, takže výborná základna! Je nádherný! Markétka všechno perfektně zvládla a je v pořádku. Jsem na ni opravdu moc pyšný,“ napsal fanouškům na Facebook. 

Ale jako správný muž chtěl být milované ženě oporou, když rodila jejich synka. A celý šťastný to nakonec stihl. Nemůže se syna nabažit, ale bude se muset vrátit zpět do Bratislavy, povinnosti ho čekají. 

„Já se opět brzy připojím k našemu týmu a budu pokračovat v zápasech v rámci MS 2019 v Bratislavě,“ dodal Kuba. 

Ale už se nemůže dočkat, až svou rodinku bude mít doma pěkně pohromadě. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat