jít naiDNES.cz

Rybář Vágner jako náhradník. Před ním televize oslovila Michala Nesvadbu!

Už to vypadalo, že desátá řada StarDance …když hvězdy tančí nebude mít jasného favorita. Pak tvůrci pořadu oznámili desátý pár a o favoritovi bylo jasno. Rybář Jakub Vágner se rázem stal hlavním adeptem na celkové vítězství. Vše ale mělo být jinak! Syn skladatele Karla Vágnera je totiž pouhým náhradníkem. Koho televize oslovila ještě před ním?

Když ve středu dopoledne tvůrci veleoblíbené taneční show StarDance oznámili, že desátým a také posledním VIP tanečníkem letošního ročníku bude Jakub Vágner, vypadalo to jako geniální tah.

Oblíbený rybář je díky svým výpravám do Amazonie, kde holýma rukama loví ryby, prototypem drsného chlapa z buše s andělskou tváří, což je ideální kombinace pro to, aby přilákal k televizním obrazovkám desetitisíce fanynek.

A nejen fanynek. K Jakubovi pro jeho lovecké schopnosti a rybářské tábory vzhlíží i kluci všech věkových kategorií, kteří by jednou rádi dosáhli stejného úspěchu jako on.

Vše ale mělo být jinak. Podle informací Expresu je totiž Vágner pouhým náhradníkem. Před ním dali tvůrci pořadu nepochopitelně přednost jinému miláčkovi dětského publika. S krásnou Michaelou Novákovou měl podle původních plánů tančit moderátor Kouzelné školky Michal Nesvadba.

A jeho nástup do show rozhodně neztroskotal na úrovni námluv, ale již byla ruka v rukávě.

„Michal se dokonce i seznámil se svou tanečnicí. Byl i natočený medailonek. Pak ale zničehonic ze show odstoupil. Říká se, že to bylo z časových důvodů, možná pochopil, že tak náročnou show fyzicky nezvládne. V televizi to sice vypadá jako zábava, jinak jde ale o pot a dřinu,“ říká náš zdroj z televize, který si pochopitelně nepřeje být jmenován.

Něco podobného se stalo i v minulém ročníku. Loni zničehonic odstoupil Václav Kopta, jehož v show musel nahradit Richard Genzer, který se letos objeví v roli porotce.

Na rozdíl od Kopty se Nesvadba rozhodl dřív, než stihli tvůrci pořadu vůbec oznámit, že do show nastoupil, čímž zjednodušil pozici hlavně Jakubovi Vágnerovi. 

Genzer by mohl vyprávět, jak je náročné nemít připravenou žádnou choreografii a snažit se zabodovat nejen před porotou, ale i před diváky.

Snad Vágnerovi nebude vadit, že je pouhým náhradníkem. My jenom nechápeme, proč tvůrce pořadu jméno mladého rybáře nenapadlo hned. Nic lepšího než dobrovolný odchod Michala Nesvadby je potkat nemohlo. Jakub Vágner je rozhodně větším tahákem.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:21 pátek 15. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  15
 • Super
  14
 • Haha
  14
 • Cože
  12
 • Tvl
  11
 • Sladký
  9
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře