jít naiDNES.cz

Vágnerovi ve StarDance předpovídají budoucnost. Koho bude jeho přítomnost bolet?

Nedávno pořadatelé taneční soutěže StarDance odhalili poslední dvojici tanečníků, kterými jsou náruživý rybář Jakub Vágner s mimořádně krásnou tanečnicí Michaelou Novákovou. Zatímco fanynky pohledného rybáře se vysílání soutěže nemůžou dočkat, je jedna osoba, které by pohled na Jakuba nemusel být příjemný.

Diváci jsou nadšení, konečně se v nadcházející desáté řadě StarDance představí tanečník, na něhož se opravdu těší. Jako posledního tanečníka vybrali rybáře Jakuba Vágnera.

I když ten o sobě tvrdí, že je dřevo, fanynky si od jeho výkonu slibují hodně. „Uvědomuji si, že fyzicky to není žádná legrace. Také časově je to extrémně náročné. Ale hlavně, já jsem opravdu totální prkno. Motyka. Možná to bude vypadat, jako by tam zapíchli kůl do země,“ řekl Vágner v rozhovoru pro čtvrteční Magazín DNES.

Zatímco divačky (protože StarDance sledují hlavně ženy) se Jakuba na parketu nemůžou dočkat, pro jednu osobu by to nemusel být příliš příjemný pohled. Pro Vágnerovu bývalou přítelkyni Elišku Bučkovou.

I když modelka vždy tvrdila, že jejich rozchod si přály obě strany a že oni zůstali přáteli, proslýchalo se, že jedním z důvodů byly rozdílné představy o budoucnosti vztahu. Jakub cestoval po světě a věnoval se své rybářské vášni, Eliška byla ta, která na něj často čekala a pomýšlela na rodinu.

„My jsme to tak měli oba. Nemůžu říct, že jsem se s ním rozešla já, my jsme si jednoho krásného dne řekli, že to prostě nepůjde, že každý máme jinou představu a jiné životní tempo a jiné priority, takže to nebude fungovat,“ prozradila Eliška před časem Expresu.

Ohledně plánování rodiny sice trochu mlžila, nicméně nepřímo potvrdila, že s dítětem počítala.

Já jsem si to představovala s každým partnerem. Já to mám tak, že se zamiluju a samozřejmě už ho vidím u oltáře, jak chová naše děti, takže já jsem to měla vždycky takhle,“ řekla nám.

Od té doby je Eliška Bučková sama. I když jezdí často za svou sestrou a malou neteří a neustále má napilno, partner jí pravděpodobně chybí. 

Pohled na šlachovitého Jakuba prohánějícího se po parketu se sexy tanečnicí Michaelou Novákovou pro ni může být stále bolestivý. Nehledě na to, že nejeden soutěžící se během StarDance dal se svým tanečním protějškem dohromady (například Anna Polívková a Michal Kurtiš či šéfkuchař Emanuele Ridi s Lucií Hunčárovou).

Zrovna Jakubovi navíc přiklepli tu největší kočku, tak kdoví, jak to celé dopadne. Poslední týdny spolu tanečníci tráví osm hodin denně, a tak stačí málo a jejich profesní a kamarádský vztah mnohdy přeroste v něco více.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat