jít naiDNES.cz

Z Ulice do klece: Štáfek sundal Benka za 69 vteřin, fanoušků měl víc než Vémola!

Zapomeňte na Matěje Jordána z Ulice. Jakub Štáfek se včera představil na galavečeru organizace Oktagon v O2 aréně v rámci Projektu X. Tahákem mělo být jeho jméno, on se ale nakonec blýskl naprosto famózním výkonem. Štáfek si počínal jako ostřílený zápasník, Petera Benka sestřelil za 69 vteřin a fanoušci teď volají po tom, aby v Oktagonu pokračoval mezi profíky!

Velmi zajímavý příběh napsal včerejší galavečer organizace Oktagon. Populární herec Jakub Štáfek měl v kleci spíše nalákat pozornost, jenže namísto toho všichni po jeho zápase zůstali zírat s otevřenou pusou.

Do cesty se mu v rámci druhého kola reality show Projekt X postavil slovenský podnikatel Peter Benko. Místo parodie na MMA, kterou někteří očekávali, Štáfek podal naprosto famózní výkon. Bojoval s přehledem, suverénně Benka přejel a nakonec mu dal po 69 vteřinách k. o.

Kromě toho před zápasem, během něj i po něm strhl přímo lavinu. Plná O2 aréna mu bouřlivě fandila, pak oslavovala jeho vítězství. Když Štáfek z klece odcházel, vyfotit se s ním chtěl úplně každý.

Vzhledem k tomu, že při zápasu Vémola vs. Végh byla aréna rozdělena na dvě části, lze říct, že to byl právě Štáfek, kdo měl na galavečeru nejvíce fanoušků.

Jakub Štáfek se blýskl famózním výkonem, fanoušků měl víc než Karlos Vémola.

Jakub Štáfek Petera Benka přejel.

Že má devětadvacetiletý herec na bojové sporty talent, se už nějakou dobu ví. V minulosti to dokázal jako boxer. Takhle suverénní výkon v MMA ale čekal jen málokdo. A fanoušci teď na sociálních sítích volají po tom, aby v organizaci Oktagon pokračoval i nadále.

Jakub Štáfek se blýskl famózním výkonem, fanoušků měl víc než Karlos Vémola.

Zápas ukončil po 69 vteřinách.

Jakub Štáfek se blýskl famózním výkonem, fanoušků měl víc než Karlos Vémola.

Uspaný Peter Benko

Dost možná se skutečně dočkají.

„V bojových sportech chci určitě pokračovat dál. Dalo mi to disciplínu, kterou jsem potřeboval,“ prozradil bezprostředně po zápase.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat