Jakub Prachař líbá muže a říká: Dvěma chlapům by to fungovalo skvěle!

Petr Vaňek a Jakub Prachař tvoří seriálový pár. | foto: Tátové na tahu

Manžel Agáty Prachařové Jakub si vyzkoušel, jaké je to líbat muže. Bývalá modelka se ale nemusí bát, že by ji manžel opustil kvůli muži. Prachař totiž jen v očekávaném seriálu televize Prima Tátové na tahu ztvárňuje roli gaye a ve scénáři má i něžnosti se svým protějškem Petrem Vaňkem.

Zkrocená hora po česku, tak se dá nazvat role Jakuba Prachaře a Petra Vaňka, kteří v seriálu Tátové na tahu hrají homosexuální pár. Ačkoliv jde jenom o roli a Jakub rozhodně nehodlá měnit orientaci, přiznal, že ve vztahu dvou mužů vidí mnoho kladů.

„Myslím, že by to fungovalo úplně skvěle, každý by měl svoji práci, která by ho bavila, byli bychom bohatí, hodně bychom cestovali. Měli bychom vkus, hezky zařízený byt, každý by měl svoje auto, který by bylo uvnitř uklizený, slaný akvárko s rybičkami, vkus na filmy, poslouchali bychom stejnou hudbu. Zvali bychom kamarády na večírky, měli bychom na zahradě bazén a zároveň i jezírko, kde bychom pěstovali pstruhy a lososy,“ říká Jakub s tím, že by ale svou ženu za muže rozhodně neměnil.

„Mezi ženou a mužem je jeden velice drobný rozdíl a zaplať pánbůh za něj,“ říká Jakub, podle něhož je homosexualita naprosto běžnou věcí, která není extrémní ani pobuřující.

Takové nebude ani jeho ztvárnění homosexuálního rodiče.

„My to hrajeme jako opravdoví chlapi, není to na nás ani poznat, dalo by se říct, že připomínáme i normální lidi,“ dodal Jakub, kterého poprvé v roli gaye můžete vidět již tuto neděli na Primě.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:02 6. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Trapas
  11
 • Tvl
  9
 • Haha
  7
 • Sladký
  7
 • Cože
  6
Komentáře