Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

JK

Měl by se občas stydět taky sám za sebe. Jeho komunikativní výlevy někdy jsou docela nechutné. Něco jako autocenzura by existovat mohla.