Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Další nůše ponížení pro Jakuba Prachaře: Neustál setkání se svou bývalkou!

  Když na to přijde, Jakub Prachař (40) se umí tvářit jako velký světák, kterého nic nerozhází. Stačí mu ale postavit do cesty některou z jeho bývalých lásek a rozklepou se mu kolena a zdaleka si není tak jistý. Ale maskuje to bohorovným, až ledovým klidem. Třeba jako v aktuálním díle Máme rádi Česko, kde mu zatopila přítomnost Denisy Dvořákové (34).

  Není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, jak si Jakuba Prachaře v Máme rádi Česko podala Bára Basiková. Teď musel herec a moderátor polknout další hořkou pilulku. Postaral se mu o ní Vojta Kotek, který se na tenkém ledě v aktuálním dílu pohyboval hned několikrát.

  Do svého týmu si například pozval Kubovu bývalku Denisu Dvořákovou a okatě mu dal najevo, za koho bude kráska dnes kopat. „Deniska je dnes večer v mém týmu,“ pronesl v narážce na své kolegu.

  Nutno říct, že se v tu chvíli Prachař netvářil zrovna nadšeně a nad věcí. Tak je docela fajn, že mu do studia nepozvali třeba Agátu Hanychovou, že ano...

  V této souvislosti se rozhodně sluší připomenout díl s Basikovou, která si servítky rozhodně nebrala.

  V Máme rádi Česko bude zase veselo. I díky Denise Dvořákové.

  „Můj vztah s Jakubem je za čárou. Někdo je někomu nějak přirozeně sympatický, někdo přirozeně nesympatický. On mi byl vždycky nesympatický. Když jsem sem šla, automaticky jsem předpokládala, že půjdu k Vojtovi (do týmu Vojty Kotka – pozn.), a ono ne…,“ překvapila oslavence Bára Basiková.

  „Čtyřicet let jsem čekal na to, až mě někdo opravdově poníží v televizi. Jako zpětná vazba je to fajn. Ale nechápu to, já jsem Báře nikdy nic neudělal,“ řekl rozčarovaně Jakub.

  V Máme rádi Česko bude zase veselo. I díky Denise Dvořákové a Jakubu Prachařovi.

  „To se strašně omlouvám, mně jsou tvoje narozeniny úplně jako… Ale samozřejmě všechno nejlepší. A dneska jsme tým, nebudeme tady prát špinavé prádlo, ale až to skončí, dál tě budu nesnášet,“ dodala Basiková, která to jistě myslela v žertu. A pokud ne, měl oslavenec rozhodně o čem přemýšlet...

  Navezla se do něj i ve čtvrtečním dílu zábavního pořadu Inkognito, kde se od Prachaře také slušně obula. Navíc to nevypadalo, že by šlo o nějakou banalitu, spíš slušného kostlivce ve skříni...

  Fotogalerie