jít naiDNES.cz

Jakube a Deniso, styďte se, vzkazují lidé Prachařovi a jeho nové lásce a litují Agátu

Jakub Prachař randí s Denisou Dvořákovou, což jeho stále ještě manželka Agáta Prachařová těžce nese. A nejen ona... | | foto: Koláž Expres.cz

I když to chvílemi vypadalo, že se Jakub Prachař a jeho žena Agáta ještě dají dohromady, nyní vše nasvědčuje tomu, že se zázračný happy end a comeback konat nebude. Herec a moderátor randí s topmodelkou Denisou Dvořákovou, což mu mnozí mají za zlé. Nešetří ani úspěšnou krásku!

„Proč by muž, který bude za chvíli rozvedený, nemohl mít další vztah. To má Jakub zůstat sám? Nechápu,“ vyjádřila se k tolik diskutovanému vztahu Jakuba Prachaře a Denisy Dvořákové Alena Z., která je toho názoru, že herec a moderátor má na nový vztah rozhodně právo a není důvod, aby čekal na zázrak a žil v celibátu.

Najde se i mnoho těch, kdo stojí za Agátou Prachařovou, a to i přesto, že nikdy nebyli jejími fanoušky. Nutno říct, že na své straně má hlavně ženy.

„Nechápu ženu, kterou opustil manžel kvůli jiné ženě, že se zachová ještě více jako hyena a rozbíjí rodinu s malými dětmi. Copak je málo mužů svobodných nebo rozvedených? Připadá mi, že má hodně nízké sebevědomí, protože ženáči jsou většinou snadná kořist a nad manželkou, která se stará o malé děti, se lehce vyhrává. Agátě přeji pevné nervy,“ vzkázala Prachařové Veronika K., která nechápe, jak její muž něco takového mohl udělat.

„Hanychovou nemusím, ale Prachař se bohužel chová jako idiot. Že s ženskou nechce žít, to je jedna věc, to se prostě stává, ale vysmívat se jí spolu s novou partnerkou, to je fakt ubohé. A zlé,“ přidala se jistá Daniela B., která má za to, že Prachař si novou avantýru mohl odpustit, zvláště když nemá dořešené závazky z předchozího vztahu.

„Danielo, je to nezvyklé, ale musím s vámi plně souhlasit. Napsala jste to přesně tak, jak bych to napsala já,“ souhlasí Veronika K., která donedávna Prachařovou nijak zvlášť nemusela. 

Vypadá to, že Agátin plán přivézt si „kamaráda“ surfaře a doufat, že se Jakub chytí za nos a přijde domů s prosíkem, nevyšel. Zdaleka ne všechny „projekty“ Prachařové vyšly a tohle je, zdá se, jeden z těch méně úspěšných. Dcera  Veroniky Žilkové získala nové fanoušky a podporovatele, a tak z toho všeho nevychází až tak zle. Navíc přiznává, že Jakub je dobrý otec a o děti se vzorně stará, což je aktuálně asi nejdůležitější, ne?

Vztah nebo manželství nemusí vždy vyjít na jedničku, může dokonce úplně „krachnout“. Není ale nic horšího, když tím trpí nicnetušící děti. To si snad Agáta i Jakub velmi dobře uvědomují!

Čas ukáže, jak moc je to s Dvořákovou vážné, ve finále se přece „kaše nikdy nejí tak horká“. Nebo se také říká, že „co si kdo navaří, to si také sní“. Je však otázkou, kdo ve vztahu Jakuba a Agáty víc „přikládal pod kotlem“...

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat