Jakub Kohák o Marku Ebenovi: Je to alkoholik, pozor na něj!

Tohle bude muset Jakub Kohák Marku Ebenovi ještě vysvětlit. Populární bavič totiž vyrazil na večírek výrobce šampaňského, kde jsme se jej zeptali, kdo je podle něj největší pařmen českého showbyznysu. A jeho odpověď nás překvapila. Jmenoval totiž právě Ebena.

Jakub Kohák je známý tím, že mu to rychleji mluví, než přemýšlí. Tentokrát se ale pěkně sekl. Na jednom z karlovarských večírků označil Marka Ebena za skrytého alkoholika. „Marek Eben. Je to tajný alkoholik. Pozor na něj. A Aleš Cibulka, to je zvíře,“ svěřil se nám Kohák, který u toho nehnul ani brvou.

A zatímco Kohák označil za alkoholika Ebena, sama Simona Krainová na sebe prozradila, že se ve Varech jednou s partou kamarádek ztřískala tak moc, že sotva našla cestu zpátky na hotel.

„Jednou jsem zažila, že nás nad ránem už nechtěli pustit do žádného baru, a my jsme s holkama v těch róbách chodily, už bylo světlo, bylo to nepříjemné a prakticky jsme měly problém najít náš vlastní pokoj. Od té doby to neděláme a jsme velmi profesionální,“ prozradila modelka s tím, že zatímco na veřejnosti se snaží chovat na úrovni, když pořádá večírky za zavřenými dveřmi, neručí za sebe.

Přeci jenom jsem holka z Moravy. To se může zvrtnout rychle,“ vysvětlila kráska.

Do Karlových Varů přijela i Nikol Švantnerová. Ta přiznala, že je nyní jako utržená ze řetězů. „Když jsem měla vztah, byla jsem spíš doma. Nikam jsem nechodila a věnovala jsem se vztahu. Teď se dá říct, že jsem jako utržená ze řetězu. Byla jsem tady o víkendu a byla jsem trošku divočejší. Vypila jsem toho opravdu hodně,“ přiznala kráska.

To představitelka filmové Lídy Baarové Táňa Pauhofová do Karlových Varů na rozdíl od některých svých kolegů nepřijela kvůli večírkům. Přesto neváhala ani vteřinu, když jsme se jí zeptali, kdo je podle ní největší pařmen. „Barťák,“ vyřkla a dodala, že jenom v tom nejlepším. „S ohledem na to, co za ten týden vydrží, je to na Ironmana,“ uzavřela herečka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:40 sobota 4. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  67
 • Super
  24
 • Haha
  22
 • Cože
  12
 • Tvl
  9
 • Sladký
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat