Středa 7. prosince 2022, svátek má Ambrož, Benjamin
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Další MMA bitva influencerů? Jíra z Clashe vyzval bývalého parťáka Kajumiho: On ale nemá koule!

  Fanoušci bizarních MMA bitev se možná už brzy dočkají další velmi zajímavé podívané. Kromě toho, že organizace Clash of the Stars intenzivně řeší zápas mezi podivíny českého internetu Klukem s kamením a Fregamerem, je na stole ještě krvavá válka mezi velkými rivaly a bývalými kamarády. Spolupromotér organizace a manažer influencerů Jakub Jíra prostřednictvím Expresu oficiálně vyzval k zápasu předního českého tiktokera Adama Kajumiho, jemuž dříve pomáhal v kariéře. „Rozdám si to s ním kdykoliv a kdekoliv, ale on nemá koule,“ řekl Jíra Expresu. Co na to Adam?

  Organizace Clash of the Stars, která se specializuje na MMA zápasy influencerů a celebrit, nedávno uspořádala svůj třetí galavečer. Promotéři nyní už ale intenzivně řeší fight kartu pro následující turnaj, který se má uskutečnit na začátku roku 2023.

  Je pravděpodobné, že tentokrát dojde k velmi očekávanému souboji mezi bizarními postavami českého internetu Klukem s kamením a Fregamerem od Shopaholicadel.

  V řešení je ale také případná účast spolupromotéra organizace Jakuba Jíry, který se už dlouhou dobu netají tím, že by si rád v kleci vyřešil osobní spory se svým bývalým kamarádem a parťákem Adamem Kajumim.

  Jíra před lety Kajumimu pomáhal s kariérou, nyní se ti dva nemohou ani cítit a Adam od Jakuba dokonce dostal nelichotivou přezdívku „Srajumi“. V nedávném rozhovoru pro Expres.cz Jíra naznačil, že mu Kajumi svým chováním překazil byznys a snažil se mu prý i poškodit dobré jméno.

  Kajumi začal cvičit, Jíra do něj rýpe: Tohle nebude stačit ani na 2. kolo!

  Tiktoker, který byl nedávno spojován s Natálií Grossovou, před časem začal spolupracovat s fitness trenérem a youtuberem Tomášem Lukášem. Společně natočili trénink, jak správně cvičit břišní svaly.

  Adam Kajumi spojil síly s fitness trenérem a youtuberem Tomášem Lukášem.

  Tohoto videa si samozřejmě rychle všiml již zmíněný Jíra, který pak Kajumiho začal v komentářích provokovat.

  „Makej, hochu, zatím je to bída. Takhle nedojdeme ani do druhého kola,“ vzkázal Kajumimu Jíra, který teď také chodí pravidelně do posilovny, ale bojovým sportům se zatím aktivně nevěnuje.

  Adam Kajumi spojil síly s fitness trenérem a youtuberem Tomášem Lukášem. Jakub Jíra ho pak v komentářích začal provokovat.

  Do zabijáckého módu bych se ani nemusel přepínat. Byl bych jako Raiter

  Expresu se nyní manažer influencerů svěřil, že by rád Kajumiho dostal konečně do klece. Zatím se mu to ale nedaří.

  „Já jsem zápasu otevřený, dám si to s ním klidně teď a tady. Samozřejmě podle nějakých sportovních pravidel. Myslím, že do toho ale nikdy nepůjde, protože na to nemá koule,“ řekl nám Jíra.

  „Organizace Clash of the Stars nabídku položila, my jsme tomu otevření. Lidé ten zápas chtějí, byl by to stoprocentně jeden z hlavních zápasů. Máme spolu nevyřešené osobní spory, například ohledně pořadu Like House a vyplacení nějakých částek na moji adresu z firmy, kde on tehdy působil jako jednatel. Zároveň proti mně poštval Ladušku, která mi pak nepřiznala práva u jedné písničky, a ještě chtěl proti mně poštvat i vedení televize. Je to blázen,“ dodal spolupromotér Clash of the Stars.

  Kajumiho jsme kvůli případnému zápasu s Jírou kontaktovali. Sdělil nám, že jeho původní vyjádření k MMA bitvě stále platí. „Nejsem žádný bojovník a znám svůj limit,“ sdělil Kajumi už dříve.

  Co se týče Jakuba Jíry, ten by si na souboj se svým rivalem očividně hodně věřil.

  „On (Kajumi) se vyjádřil, že MMA není pro něj, myslím, že by nešel do klece ani s Klukem s kamením, kterého přitom vyzýval. Pak začal vykládat něco o tom, že když já odejdu jako moderátor, on do toho půjde. Klidně ať si zvolí pravidla, jaká chce, a můžeme to rozjet. Byla by to podle mě taková pouliční bitka podle pravidel a můj styl by byl trochu jako Adam Raiter v Oktagonu. Srajumi by se nedokázal přepnout do módu, že mě chce zabít, zato já se do tohoto módu ani přepínat nemusím,“ řekl nám na závěr Jíra.

  Fotogalerie

  Děti na prodej. Za tři stovky. Jak bují dětská prostituce v Česku

  Premium Prostituce je v Předlicích naprosto běžná. Jenže i ta dětská. Obyvatelé místního ghetta popisují, jak se děti prodávají...

  Takoví slušní lidé, říkali o nich. Rodině přitom vládl teror a nechutnosti

  Premium Muž, který ten prosincový den přišel na místní oddělení VB Strašnice, vypadal velmi rozpačitě. „Ono se to bude zdát asi...

  RECENZE: Vzal to Radegast. Největší dar přináší konečně zase pohádku

  Premium Ani světácky se tvářící fantasy jako Princezna zakletá v čase 2, ani rozjímání o smrti jako Princ Mamánek. Příběh...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 7. prosince 2022, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz