Sahám ke hvězdám a město mě zná... Jan Kočka žil rychle a zběsile

Nejhorší obavy kolotočářského klanu Kočkových se potvrdily. Při střetu luxusního mercedesu, který se měl v pátek brzy ráno na dálnici D11 ve směru z Prahy do Hradce Králové z dosud neznámých příčin dostat do protisměru a střetnout se s protijedoucím nákladním vozem, v něm seděl opravdu dědic kolotočářského klanu Jan Kočka (†28), který sahal ke hvězdám!

Po tragické dopravní nehodě z pátečního rána na dálnici D11 přišly dvě rodiny o své syny. Zatímco o řidiči nákladního vozu, který byl jenom ve špatnou chvíli na špatném místě, se toho mnoho neví, pouze to, že mělo jít o muže rovněž narozeného v roce 1990, řidičem luxusního vozu Mercedes-Benz třídy G měl být podle všech informací vnuk provozovatele matějské pouti Václava Kočky staršího Jan Kočka.

Ten nešel ve šlépějích své rodiny. Kromě toho, že se aktivně věnoval boxu a dalším bojovým uměním, před lety se pokusil prorazit jako raper. S raperem Dennym K. dokonce natočil videoklip ke skladbě Já jedu vpřed. A z šest let starých slov mladého Kočky jde mráz po zádech.

„Jsem jeden z těch, kterej šahá ke hvězdám. Město mě zná a váhu slova tady mám. Na co to mám, když nejsem šťastný, tak jak mám. Tak jsem tu sám a v nitru tiše vzpomínám,“ rapoval Kočka a pokračoval, že než hrát špinavé hry, tak radši chcípne sám.

Otázkou je, kam Jan Kočka v pátek tak brzy ráno jel a proč zabočil do protisměru. Podle informací Expresu měl přitom večer ze čtvrtka na pátek strávit v jednom pražském baru.

Podle svědectví kamarádky Karolíny měl za sebou divoké období. Snažil se ale srovnat si život. „Byl na léčení, našel si slušnou holku, uklidnil se a doma má roční holčičku. Nikdo neví, jak to bylo. Škoda dvou mladých životů,“ sdělila. 

Tragická zpráva měla jeho otce zastihnout na pracovní cestě v Nizozemsku. Tělo svého vnuka měl jet identifikovat Václav Kočka starší, který se tak deset let od smrti svého syna Václava, jehož na křtu knížky Jiřího Paroubka zastřelil podnikatel Bohumír Ďuričko, musí smířit s tragickou smrtí svého vnuka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:04 26. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  87
 • Tvl
  80
 • Super
  59
 • Trapas
  35
 • Cože
  25
 • Sladký
  13
Komentáře