jít naiDNES.cz

Má příliš hubené ruce? Diváci řeší postavu moderátorky Vítové! Nejsem nemocná, hřmí Iveta

Vítová občas musela odpovídat na všetečné dotazy, jestli vůbec někdy jí, jestli nežije jen z listu salátu na týden. | foto: Expres.cz

Krásná moderátorka Iveta Vítová (36) byla vždycky hubená. Ještě aby ne, když se živila jako modelka. Teď má ale podle fanoušků vypadat hubenější než kdy dříve a na televizní obrazovce působí až vyzáble. Když vezmeme v úvahu, že kamera ještě pár kilo přidá... Hubené ručičky, kostnatá ramena, lidé mluví o mentální anorexii. Jak to ale vidí samotná bývalá miss? Opravdu má problémy s váhou?

Z bývalé miss se stala jednou z hlavních hvězd Televizních novin na televizi Nova. Zastupuje kolegyni Petru Svoboda, která se teď stará o novorozeného synka, proto se na obrazovce ukazuje ještě více. Diváci mají Ivetu Vítovou v oblibě, ale je jim trnem v oku její hubená postava.

Podle fanoušků je Iveta až moc vyzáblá, odhalená ramínka a ruce jim připadají vyhublé, jako by značily nějakou nemoc. Hned je napadla porucha příjmu potravy, jinak nechápou, proč tak chrastí kostmi. Kamera přece přidává i pět kilo navíc.

„Už mě nebaví odpovídat na takové otázky ohledně mé postavy. Když někdo přibere, je taky hned nemocný? Není, jen se zase lynčuje za to, že přibral. Kdyby raději každý řešil sám sebe...,“ odpověděla Expresu naštvaně Iveta.

Ona měla vždycky hubenou postavu, jinak by se ani nemohla živit svým tělem, být úspěšnou modelkou. Je pravda, že po narození dcery Anetky něco shodila, ale je to podle ní jen ze shonu kolem rodiny. 

Iveta se svěřila, že dcerka po ní chce sourozence.

Iveta zhubla po narození dcery Anetky.

Razantně odmítla, že by trpěla poruchou příjmu potravy, jen má hubené ruce od přírody.

„Vždycky jsem měla štíhlé ruce a vždy jsem byla štíhlá. To přece hned neznamená, že jsem nemocná,“ dodala moderátorka a dál už se o své velmi štíhlé postavě odmítla bavit. 

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat