Poslední dobou je to rána za ranou, přiznala rozvádějící se moderátorka Vítová

26. června
Oblíbená moderátorka Iveta Vítová (39) zažívá peklo na zemi. Ještě nedávno si myslela, že má fungující manželství a po narození syna se ještě více semkli, nyní na ni začíná doléhat smutná situace. I když se snaží, jak může, manželův odchod čas jen tak nezahojí.

Bývalá miss Iveta Vítová nedávno přiznala rozvod s manželem Jaroslavem Vítem. I když působili jako idylická rodinka, jejich manželství vzkvétalo, ve skutečnosti to tak nebylo a po porodu vytouženého syna nastalo doslova peklo.

I když mnoho mužů touží po sexy moderátorce a na zprávy na Nově se dívali i kvůli ní, v soukromém životě se jí v lásce nedařilo. 

Iveta se s manželem rozešla krátce po narození syna.

Sice to vypadalo, že narození druhého potomka jejich vztah bez mráčků ještě více utuží, nakonec přišla obrovská rána a šok. Iveta na dvě děti zůstala sama a podnikatel od rodiny odešel.

„Je pravda, že se rozvádíme, ale dál se k tomu nechci vyjadřovat,“ řekla stroze krásná blondýnka.

Iveta Vítová už s manželem Jaroslavem nebydlí.

Na svém profilu na Instagramu je sdílnější. S jinými ženami, který zažily podobný osud, se navzájem utěšují a říkají si své příběhy, kdy se z velké lásky stala noční můra.

„Poslední dobou je to rána za ranou,“ napsala Iveta na sociální sítě, kdy si plánovala, že se brzy vrátí na televizní obrazovky, ale kvůli rozvodu a starosti o dvě děti nemůže. 

Spekuluje se o tom, že si Jaroslav měl najít milenku a za ní odejít. To ani jeden z bývalých partnerů nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Komentáře