jít naiDNES.cz

Musela jsem rychle dospět a starat se o sestru, přiznává moderátorka Toušlová

Ačkoli by dětství mělo být idylické, mnoho dětí zažívá kvůli nejrůznějším rodinným krizím velká traumata. Právě jako se to přihodilo i známé moderátorce.

Dětství Ivety Toušlové (50) poznamenaly podle aktuálního čísla časopisu Čas pro hvězdy věčné hádky rodičů, které se jí vryly hluboko do duše a otřásly jejím do té doby mírumilovným viděním světa. Nepomohla ani nepříjemná atmosféra, která v rodině panovala a bezmála zadusila veškerou radost, kterou v sobě Iveta měla.

„Nejspíše se brali z mladické nerozvážnosti, protože se k sobě vůbec nehodili,“ myslí si Iveta o rodičích a dodává, že jejich vztah se alespoň na chvíli vylepšil, když se narodila její sestra Andrea (37), která vypadala jako malý blonďatý andílek. Bohužel však přišla na svět přidušená, a tak byla často nemocná, z čehož se nakonec Ivetina křehká matka psychicky zhroutila.

Iveta tak musela ze dne na den dospět a spolu s otcem se o novorozeně postarat.

Iveta Toušlová

„Přes všechny těžkosti se stala vzpruhou rodiny,“ dojímá se moderátorka, kterou však těžké dětství natolik ovlivnilo, že se později bála nejen se zamilovat, ale i založit rodinu. A rozhodnutí stát se matkou odkládala tak dlouho, až jí zůstalo bohužel navždy zapovězeno.

Naštěstí sestra má děti hned dvě, takže o společnost malých nezbedů není ochuzena. „Jsou to hravá koťata plná fantazie a energie,“ raduje se Iveta, pro kterou má život zase smysl.

Fotogalerie

Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat