jít naiDNES.cz

Josef Rychtář se toho nebojí: Bílá poslala Ivetě talisman, kterým ji začarovala!

Josef Rychtář prozradil, co si Iveta Bartošová myslela o Lucii Bílé. | foto: Herminapress

Může Lucie Bílá za tragický konec Ivety Bartošové? I když to zní absurdně, bývalá princezna české popmusic, která před dvěma lety spáchala sebevraždu, si to myslela. Alespoň to tvrdí vdovec Josef Rychtář.

Jejich životy byly nějakým magickým způsobem propojené, přesto nebyly kamarádky. A za vším stál jeden nepovedený dar a troška paranoie.

„Iveta dávala Lucce za vinu, že jí poslala talisman, který měl být údajně ze strany Lucky začarovaný. Od té doby se Ivetě přestalo dařit,“ sdělil nám Rychtář v den nedožitých padesátých narozenin Ivety Bartošové, když jsem se ho zeptali na vztah jeho manželky a Lucie Bílé.

Ta totiž 7. dubna slavila své 50. narozeniny a dnes, 8. dubna, by stejný počet svíček na dortu sfoukla i Bartošová.

Tenkrát mi sdělila, že ho vyhodila do popelnice, ale zpětně jí někdo řekl, že ho měla zakopat. To znám ale z vyprávění. Proto s Luckou kamarádky nebyly. Ona jí dávala za vinu, že se jí přestalo dařit. Lucka na tom prý měla podíl. Nedovolím si tvrdit jaký,“ vysvětlil nám Rychtář s tím, že Iveta měla vůči Bílé vždy výhrady.

Fotogalerie

A ty přenesla i na říčanského podnikatele, který mnohonásobné Slavici také nemůže přijít na jméno. A to přestože se s ní nejspíš nikdy neviděl.

„Já bych předeslal, že zpěvačku paní Lucii Bílou nemusím. Její písničky neposlouchám a mám k tomu osobní důvody. Především poslouchám skladby a písně své milované manželky Ivetky. Nicméně bych jí popřál hodně úspěchů, protože i ona si prošla svým způsobem spoustou úskalí. Vím, že jí nedávno zemřela maminka, což je velmi bolestivá situace,“ ukončil Rychtář.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:15 6. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  116
 • Haha
  16
 • Tvl
  13
 • Super
  12
 • Cože
  11
 • Sladký
  8
Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Vémoly je mi líto. Bez něj bychom O2 arenu nevyprodali, říká šéf Oktagonu

Karlos Vémola a Attila Végh. První jmenovaný po dvou minutách padá v Oktagonu k zemi a píše tím další část příběhu,...

Komentáře