jít naiDNES.cz

Rychtář soptil nad hrobem Bartošové a bezdůvodně napadl Artura: Ani se nerozloučil!

Dnes uplynulo přesně pět let od chvíle, kdy se zpěvačka Iveta Bartošová rozhodla ukončit život skokem pod vlak. Při té příležitosti přišel k jejímu hrobu položit kytky i její tehdejší manžel Josef Rychtář. Ani deštivé počasí ho neodradilo, aby se vášnivě rozpovídal o chladném vztahu s Ivetiným synem Arturem.

Pět let uplynule od okamžiku, kdy zpěvačka Iveta Bartošová vyřešila dlouhotrvající krušné životní období skokem pod vlak. U jejího hrobu nesměl chybět tehdejší manžel Josef Rychtář.

Ten dorazil v doprovodu současné partnerky, bylo však znát, že Ivetu ani v nejmenším ze vzpomínek nevytěsnil. Oba dva prozradili, že spolu o Ivetě často mluví, a dokonce doma mají symbolický oltářek. Nejvíc se ale Rychtář rozpovídal o synovi Bartošové Arturovi.

„Nejsme v kontaktu. Když se stalo to neštěstí, tak on tam měl ve čtvrtek a v pátek být, ale to se nekonalo. Od té doby jsem ho neviděl, jednal jsem vlastně akorát se zástupcem, to byl jeho brácha, s právníkem, s panem Štaidlem,“ popsal Rychtář nad hrobem své bývalé ženy.

Josef Rychtář navštívil hrob Ivety Bartošové.

Josef Rychtář navštívil v doprovodu současné přítelkyně hrob své bývalé manželky Ivety Bartošové.

Vzápětí také dodal, že Arturovi nikdy neodpustí jeho chování po matčině smrti. A nesmlouvavě prohlásil, že se mu všechno vrátí.

„Já mu neodpustím a budu to říkat do konce života, neodpustím mu, že se s maminkou nepřišel rozloučit. Šel do školy, vysmátý, vychechtaný, v džínách s řetězem u pasu. Nezlobte se na mě, byla to máma, ať byla, jaká byla, měl se přijít rozloučit. Ale ono se mu to jednou vrátí, tihle lidi zapomínají, že lidský osud a život je nevyzpytatelný,“ prohlásil Rychtář.

Josef Rychtář navštívil hrob Ivety Bartošové.

Rychtář držel u pamětního místa minutu ticha.

Vdovec po zpěvačce kromě toho zamířil i k pietnímu místu u kolejí v Uhříněvsi, kde se Bartošová rozhodla svůj život ukončit. Tam držel symbolickou minutu ticha.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:51 úterý 27. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  196
 • Sladký
  26
 • Haha
  25
 • Tvl
  22
 • Super
  16
 • Cože
  15
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat