Kamarádka Ivety Bartošové o Martuccim: Prodával ji jako housky!

Domenico Martucci se chtěl podle kamarádky Ivety Bartošové jen zviditelnit. | foto: Profimedia.cz

Dlouholetá kamarádka a vrba Ivety Bartošové Bohunka Vojtěchová nekritizuje v knížce Václava Nekvapila a Miroslava Graclíka „Má dcera Iveta“ jen vdovce po tragicky zemřelé zpěvačce Josefa Rychtáře, ale i jejího předešlého partnera Domenica Martucciho. Tomu vyčítá, že se chtěl jen přiživit na její slávě.

Jako dvě blízké kamarádky se svěřovaly nejen s životními radostmi, ale i bolestmi. I proto Bohunka Vojtěchová ví o důvodech každého rozchodu Ivety Bartošové. Zatímco s Jiřím Pomejem se rozvedla, protože mu přestala důvěřovat, s Domenicem Martuccim se podle jejích slov rozloučila, protože si uvědomovala, že se jen chce přiživit na její popularitě.

„Vím, že když ji vzal do Itálie, jak z toho byla nešťastná, protože mu dávala nejvíc za zlé, že ji tam prodával jak housky na krámě. Byli tam nejen čeští, ale i italští novináři, pořád k nim někdo chodil, musela pózovat a dělat fotky pro nějaké časopisy a tak dále. Nakonec proto řekla, že je to pitomec, že s ním nechce být,“ vzpomíná Vojtěchová s tím, že sám Martucci nebyl před vztahem s Bartošovou slavný. 


A to ani v Itálii, odkud pochází. „Asi ho tam nějakým způsobem znali v oblasti, kde bydlel, přece jen to byla hraběcí rodina. Chtěl si splnit sen, zpívat, a proto využil situace, když viděl, že je o Ivetu zájem, jakmile se někde objeví. Nalepil se na ni a myslel si, že si pomůže se zviditelněním. Bohužel neuhlídal to, aby ji ochránil od médií, ale naopak s nimi spolupracoval, najednou jich okolo Ivety bylo ještě dvakrát tolik,“ říká v již zmíněné knížce Ivetina kamarádka.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:15 1. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  51
 • Tvl
  29
 • Cože
  17
 • Haha
  16
 • Super
  14
 • Sladký
  7
Komentáře