Neděle 20. září 2020, svátek má Oleg
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Kradou a znásilňují ženy, řekla imigrantka Trumpová o migrantech, které akorát děsí svým zjevem

  Ivana Trumpová v rozhovoru pro pořad Loose Women pomluvila migranty. | foto: ITV

  Americká podnikatelka českého původu Ivana Trumpová (71) je neřízená střela! Kam přijde, tam vzbudí pořádný rozruch. A je úplně jedno, jestli je to tím, co (ne)má na sobě, počtem estetických zákroků, anebo tím, co řekne. V pořadu Loose Women pro televizi ITV se ostře vymezila proti migrantům a při té příležitosti dala vyniknout své „věčně mladé“ tváři. Nadchla se snad herečkou Suzanne Somersovou (73)?

  Mělo by to být takové to hezké ženské (po)povídání. Kdyby ovšem v pořadu Loose Women televize ITV Ivana Trumpová nedostala otázku týkající se jejího exmanžela, amerického prezidenta Donalda Trumpa, a také nelegální migrace. V té je podnikatelka zajedno se svým ex a servítky si nebere.

  „Lidé musí do naší země vstoupit legálně, najít si práci a platit daně jako ostatní Američané. Spousta takových se ani neobléká jako Američani. Nosí, cokoli je napadne, nemají práci, kradou a znásilňují ženy. Takto jsme si to nepředstavovali,“ šokovala Ivana moderátorku, která citlivé téma raději hned v zárodku utnula.

  „Promiňte, ale to, co jste právě řekla, jistě spoustě lidí připadá jako urážka. Vy sama jste přece imigrantka. Nedokážete snad pochopit, že touží po lepším životě? To, jak je popisujete, je popravdě dost nelidské,“ reagovala na ostrá slova Jane Mooreová s odkazem na rétoriku Donalda Trumpa.

  „On je pro vše, čemu věřím také já. Je republikán stejně jako já. Dokázal toho opravdu hodně. Zvláště co se týká přistěhovalectví. Ano, já sama jsem imigrantka. Je to, jak říkáte, nelidské. Všichni se ale musí postavit na nohy sami. Lidé musí řádně požádat o vízum a pak můžou přijít žít do Ameriky,“ trvala na svém Trumpová, která v sedmdesátých letech za velkou louži utekla ze socialistického Československa.

  Televizní vystoupení okamžitě vyvolalo bouřlivé reakce. Mnozí diváci kritizovali televizní stanici za to, že producenti do svého pořadu Trumpovou jako hosta pozvali a nechali ji mluvit k tisícům diváků. Mluvili o „Donaldovi v sukních“ a o tom, že Ivana je pokrytecká rasistka.

  Našli se ale i tací, kteří podnikatelce za její výstup tleskali s tím, že pojmenovala věci, tak jak jsou, a řekla bez obalu to, co si řada lidí myslí.

  Ivana Trump v rozhovoru pro ITV promluvila o migrantech a vyděsila svým...

  Ivana Trumpová v rozhovoru pro ITV promluvila o migrantech a vyděsila svým vzhledem.

  Nemalá část se pak pozastavila na tím, že si Ivana Trumpová už vůbec není podobná a vypadá spíše jako svá karikatura. Jiní si zase všímají vzdálené podobnosti s herečkou Suzanne Somersovou, která proslula coby velká propagátorka zdravého způsobu života. Oproti mladší Ivaně vypadá o dost přirozeněji, byť se estetickým zákrokům v minulosti také nevyhnula.

  Suzanne Somers v Česku diváci znají díky sitcomu Krok za krokem. V USA se...

  Suzanne Somersovou v Česku diváci znají díky sitcomu Krok za krokem. V USA se proslavila i knihami o cvičení a zdravém způsobu života.

  Podnikatelka by se jí jistě ráda podobala, to by ale musela znát míru. Takhle spíše funguje jako účinný strašák a zmíněné migranty možná vyděsí svým zjevem více než svými plamennými řečmi...

  Fotogalerie

  České no-go zóny: brněnský Cejl. Místo, kde vidíte policii jen projíždět

  Premium Reportéři MF DNES mapují místa, která podle statistik nejsou výjimečně nebezpečná. Ve skutečnosti jde o no-go zóny,...

  Němci kritizují Česko a vzkazují: Podívejte se na naše opatření. Fungují

  Premium Koronavirová propast mezi Českem a Německem se nadále prohlubuje. Z premianta třídy se stal problémový žák, popisují...

  Když ne jeho, tak aspoň jeho dítě! Psycholog Šmolka nejen o zoufalých milenkách

  Premium Ve třiceti už se neprovdáš. Věta, kterou kdysi běžně slýchaly dívky nad třicet let, považované už za staré panny. Dnes...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 20. září 2020, svátek má Oleg
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz