Sobota 2. března 2024, svátek má Anežka

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pohřeb Ivany Trumpové v naprosto profesionálním duchu: Donald se smířil s dcerou

  Truchlící rodina Trumpových | foto: ČTK

  Pohřeb exmanželky bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa (76) Ivany Trumpové (†73) se nesl v absolutně profesionálním duchu. Kromě přísných bezpečnostních opatření, kterými musely projít i jeptišky, jsme byli svědky kamenných tváří, dokonalých outfitů i make-upů, jež neponičila jediná slzička. Došlo i k usmíření mezi Donaldem Trumpem a jeho dcerou Ivankou (40), kteří se spolu na veřejnosti ukázali poprvé po sedmi měsících. Velkým překvapením byla i přítomnost Trumpovy ženy Melanie (52), která se s Ivanou nikdy příliš „nemusela“.

  Donald Trump se smířil s dcerou Ivankou. Na pohřbu své exmanželky Ivany Trumpové se po jejím boku objevil po sedmi měsících, kdy se jeden druhému vyhýbali jako čert kříži. 

  Trumpova rodina se sešla v kostele v New Yorku, kde se naposledy loučili se zesnulou Ivanou. Donald byl dokonce viděn, jak dceru utěšuje. Za jejich sporem stála politika.

  Trump se pokoušel zvrátit volební vítězství Joea Bidena v roce 2020, kdy tvrdil, že volby byly zfalšovány a on je legitimním vítězem voleb. Ivanka se otce nezastala a nepodpořila ho. Naopak se do médií vyjádřila s tím, že neexistuje žádný důkaz o tom, že by její otec volby skutečně vyhrál. Zachovala se tak na rozdíl od Trumpa, který nedovedl přijmout prohru, sportovně. 

  Do té doby platila za jeho princeznu a oblíbené dítě, ale jen den poté, co se její komentáře na otcovu adresu dostaly na veřejnost, bylo už vše jinak.

  „Ivanka Trumpová nesledovala ani nestudovala výsledky voleb,“ uvedl na její adresu Trump odměřeně.

  Teď se poprvé ukázali na veřejnosti bok po boku, kdysi „první dcera amerického prezidenta“ bývala přitom svého času jeho pravou rukou.

  Poslední rozloučení se konalo za přísných bezpečnostních opatření. Obřadu se mohli účastnit jen pozvaní hosté, všichni museli navíc projít kontrolou detektorem kovu, a to včetně jeptišek.

  Rodina Trumpových na pohřbu Ivany Trumpové

  Někoho šokovalo, že se nakonec pohřbu Donald účastnil, nejbližší to ale příliš nepřekvapí. S exmanželkou, kdy jejich manželství mělo skončit kvůli magnátově údajné nevěře, vycházel velmi dobře a pravidelně jí prý posílal květiny a dárky.

  Po jeho boku se na obřad dostavila i současná manželka a bývalá první dáma Melania, která se prý s Ivanou zrovna moc nemusela.

  Donald Trump s manželkou Melanií

  Celá rodina Trumpových je perfektně „vycvičená“, a proto si udrželi typickou image i na pohřbu. Všichni dorazili perfektně oblečení, Melania se nesla na vysokých jehlách a make-up si pláčem neponičila ani dcera Ivanka, která vypadala, jako by mířila na módní přehlídku.

  Rodina Trumpových

  Že nepatří mezi „obyčejné lidi“, ale spíše mezi americkou aristokracii, je poměrně jasné. Zvládnout pohřeb blízkého člena rodiny s kamennou tváří je ale dočista jiný stupeň „profesionality“.

  Ivana Trumpová byla 14. července nalezena uklízečkou po pádu ze schodů ve svém domě v New Yorku. 

  Ve smutečních řečích rodina vzpomínala na její smysl pro humor a na to, jak velkou inspirací pro všechny byla.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:23 pátek 18. listopadu 2022. Anketa je uzavřena.

  • Super
   64
  • Trapas
   21
  • Tvl
   20
  • Haha
   10
  • Sladký
   10
  • Cože
   8
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...