jít naiDNES.cz

Mladá krev české hudební scény: 5 nejvíc sexy zpěvaček, které nahradí Absolonovou, Bílou a spol.

Už znáte 5 nejkrásnějších mladých múz české muzikálové scény? | foto: Koláž expres/profimediaProfimedia.cz

Době, kdy muzikálovým prknům kralovaly Absolonová, Basiková a Bílá už odzvonilo. Na jejich místo teď nastupuje nová generace půvabných zpěvaček, které dobývají srdce českých producentů i fanoušků. Představíme vám proto 5 nejkrásnějších umělkyň, které vás zaručeně okouzlí.

1.Eva Burešová (23)

Půvabná rodačka z Hlučína odstartovala svoji pěveckou kariéru v talentové soutěži Česko – Slovensko má talent, kde byla Jaro Slávikem označena za nejlepší zpěvačku všech pěveckých soutěží vůbec.

Do povědomí veřejnosti se však vtiskla až s druhou řadou oblíbeného seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde si zahrála postavu Renaty.

Muzikálová diva Eva Burešová

Muzikálová diva Eva Burešová

Vystudovala zpěv a muzikálové herectví v Praze na Konzervatoři Jaroslava Ježka a momentálně září zejména na prknech divadla Hybernia v hlavní roli Sibyly – královny ze Sáby po boku Daniela Hůlky, s nímž hraje také Adrianu či Loraine v legendárním Svobodově Draculovi v Hudebním divadle Karlín.

Několikrát se dokonce vystřídala i se zkušenou Bárou Basikovou ve slavném muzikálu Jesus Christ Superstar v roli Máří Magdaleny.

Eva Burešová jako královna Sibyla po boku Daniela Hůlky.

Eva Burešová jako královna Sibyla po boku Daniela Hůlky.

Její netuctový snědý look, drobná postava, překrásný úsměv a skromné vystupování z ní dělá jednu z nejnadějnějších zpěvaček nové hudební éry.

Takhle to vypadá, když Eva Burešová přibere.

Postavičku může Evě kdejaká žena závidět.

2.Alžběta Bartošová (24)

Slovenská pěnice Alžběta Bartošová vystudovala Církevní konzervatoř v Bratislavě, kde také pár měsíců účinkovala v několika muzikálech.

Slovenská diva očarovala i samotného Michala Davida.

Slovenská diva očarovala i samotného Michala Davida.

Pak se jí však ujal Michal David, který talentovanou umělkyni přivedl do Prahy, kde ji obsadil do hlavní ženské role v muzikálu Kat Mydlář. Od té chvíle šla z role do role. Mylady ze Třech mušketýrů, Lisa v Mamma Mia a zazářila také v hlavní roli Kleopatry ve stejnojmenném Davidově muzikálu.

Ačkoliv si mladou zpěvačku mnozí spojovali s Ivetou Bartošovou, jedná se pouze o shodu jmen, a jak sama kdysi přiznala, nerada by s ní byla spojována. Jejím vzorem rozhodně není.

3.Ivana Korolová (27)

Roztomilá, rošťácky se jevící zpěvačka má na svůj věk působivý životopis. Hrála v mnoha filmech a seriálech, působí jak na muzikálových, tak činoherních prknech, hojně dabuje, moderuje a k tomu je krásná a neskutečně sympatická.

Ivana Korolová s partnerem.

Ivana Korolová s partnerem.

Její hlas znáte například z upírské ságy Twilight, kde namluvila Alice Cullen nebo jako princeznu Lociku z kreslené pohádky Na vlásku.

Smičkovou vyvolenou se v Noci na Karlštejně stala Ivana Korolová.

Ivana se v létě objevovala v muzikálu Noc na Karlštejně.

Do povědomí veřejnosti se dostala zejména s nováckým seriálem Gympl s (r)učením omezeným a v současnosti účinkuje například v divadle Hybernia v roli Gerdy z pohádky Sněhová královna nebo v roli Leontýnky z muzikálu Ať žijí duchové.

Ivana Korolová v roli princezny Leontýnky v muzikálu Ať žijí duchové.

Ivana Korolová v roli princezny Leontýnky v muzikálu Ať žijí duchové.

4.Genny Ciatti (24)

Mezi další zpěvačky, které mají slušně našlápnuto, patří i okatá jižanka Genny Ciatti, která se narodila v Opavě, otec však pochází z Itálie, kde půvabná tmavovláska do 3 let žila, proto také mluví plynule Italsky.

Na Ganny Ciatti je její jižanský původ na první pohled vidět.

Na Genny Ciatti je její jižanský původ na první pohled vidět.

Zpěvu se věnuje odmalička, první velká příležitost však přišla až v roce 2009, kdy vyhrála konkurz na hlavní roli do muzikálu Michala Davida Děti ráje. Následovala role v muzikálové pohádce Kapka medu pro Verunku a moderuje také odpolední lifestylovou show televize Relax s názvem Živě z Palladia.

Ivana Korolová s Genny Ciatti v zákulisí muzikálu Kapka medu pro Verunku.

Ivana Korolová s Genny Ciatti v zákulisí muzikálu Kapka medu pro Verunku.

5.Petra Vraspírová (28)

Nebývalé popularity si momentálně užívá i další půvabná zpěvačka Petra Vraspírová, a to zejména díky partnerskému vztahu s Romanem Vojtkem, který před rokem a půl opustil těhotnou manželkou. S Petrou si však údajně začal až několik měsíců poté.

Petra Vraspírová je krásná, ale měla by si možná doplnit všeobecné znalosti

Petře to po Vojtkově boku opravdu sluší.

Křehká blondýnka měla od roku 2011 trvalé angažmá v divadle J. K. Tyla v Plzni, kde účinkovala například v muzikálu Kočky a excelovala také v roli Sugar v muzikálu Někdo to rád horké.

Během působení v Plzni dostala nabídku účinkovat v muzikálu Mamma Mia, kde se seznámila s Romanem Vojtkem, díky čemuž před několika měsíci pivní město opustila a přestěhovala se do Prahy, kde momentálně hraje například Leontýnku v muzikálu Ať žijí duchové.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:16 19. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  50
 • Trapas
  42
 • Haha
  20
 • Cože
  18
 • Tvl
  16
 • Sladký
  15
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat