Sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Mladá krev české hudební scény: 5 nejvíc sexy zpěvaček, které nahradí Absolonovou, Bílou a spol.

  Už znáte 5 nejkrásnějších mladých múz české muzikálové scény? | foto: Koláž expres/profimediaProfimedia.cz

  Době, kdy muzikálovým prknům kralovaly Absolonová, Basiková a Bílá už odzvonilo. Na jejich místo teď nastupuje nová generace půvabných zpěvaček, které dobývají srdce českých producentů i fanoušků. Představíme vám proto 5 nejkrásnějších umělkyň, které vás zaručeně okouzlí.

  1. Eva Burešová (23)

  Půvabná rodačka z Hlučína odstartovala svoji pěveckou kariéru v talentové soutěži Česko – Slovensko má talent, kde byla Jaro Slávikem označena za nejlepší zpěvačku všech pěveckých soutěží vůbec.

  Do povědomí veřejnosti se však vtiskla až s druhou řadou oblíbeného seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde si zahrála postavu Renaty.

  Muzikálová diva Eva Burešová

  Vystudovala zpěv a muzikálové herectví v Praze na Konzervatoři Jaroslava Ježka a momentálně září zejména na prknech divadla Hybernia v hlavní roli Sibyly – královny ze Sáby po boku Daniela Hůlky, s nímž hraje také Adrianu či Loraine v legendárním Svobodově Draculovi v Hudebním divadle Karlín.

  Několikrát se dokonce vystřídala i se zkušenou Bárou Basikovou ve slavném muzikálu Jesus Christ Superstar v roli Máří Magdaleny.

  Eva Burešová jako královna Sibyla po boku Daniela Hůlky.

  Její netuctový snědý look, drobná postava, překrásný úsměv a skromné vystupování z ní dělá jednu z nejnadějnějších zpěvaček nové hudební éry.

  Postavičku může Evě kdejaká žena závidět.

  2. Alžběta Bartošová (24)

  Slovenská pěnice Alžběta Bartošová vystudovala Církevní konzervatoř v Bratislavě, kde také pár měsíců účinkovala v několika muzikálech.

  Slovenská diva očarovala i samotného Michala Davida.

  Pak se jí však ujal Michal David, který talentovanou umělkyni přivedl do Prahy, kde ji obsadil do hlavní ženské role v muzikálu Kat Mydlář. Od té chvíle šla z role do role. Mylady ze Třech mušketýrů, Lisa v Mamma Mia a zazářila také v hlavní roli Kleopatry ve stejnojmenném Davidově muzikálu.

  Ačkoliv si mladou zpěvačku mnozí spojovali s Ivetou Bartošovou, jedná se pouze o shodu jmen, a jak sama kdysi přiznala, nerada by s ní byla spojována. Jejím vzorem rozhodně není.

  3. Ivana Korolová (27)

  Roztomilá, rošťácky se jevící zpěvačka má na svůj věk působivý životopis. Hrála v mnoha filmech a seriálech, působí jak na muzikálových, tak činoherních prknech, hojně dabuje, moderuje a k tomu je krásná a neskutečně sympatická.

  Ivana Korolová s partnerem.

  Její hlas znáte například z upírské ságy Twilight, kde namluvila Alice Cullen nebo jako princeznu Lociku z kreslené pohádky Na vlásku.

  Ivana se v létě objevovala v muzikálu Noc na Karlštejně.

  Do povědomí veřejnosti se dostala zejména s nováckým seriálem Gympl s (r)učením omezeným a v současnosti účinkuje například v divadle Hybernia v roli Gerdy z pohádky Sněhová královna nebo v roli Leontýnky z muzikálu Ať žijí duchové.

  Ivana Korolová v roli princezny Leontýnky v muzikálu Ať žijí duchové.

  4. Genny Ciatti (24)

  Mezi další zpěvačky, které mají slušně našlápnuto, patří i okatá jižanka Genny Ciatti, která se narodila v Opavě, otec však pochází z Itálie, kde půvabná tmavovláska do 3 let žila, proto také mluví plynule Italsky.

  Na Genny Ciatti je její jižanský původ na první pohled vidět.

  Zpěvu se věnuje odmalička, první velká příležitost však přišla až v roce 2009, kdy vyhrála konkurz na hlavní roli do muzikálu Michala Davida Děti ráje. Následovala role v muzikálové pohádce Kapka medu pro Verunku a moderuje také odpolední lifestylovou show televize Relax s názvem Živě z Palladia.

  Ivana Korolová s Genny Ciatti v zákulisí muzikálu Kapka medu pro Verunku.

  5. Petra Vraspírová (28)

  Nebývalé popularity si momentálně užívá i další půvabná zpěvačka Petra Vraspírová, a to zejména díky partnerskému vztahu s Romanem Vojtkem, který před rokem a půl opustil těhotnou manželkou. S Petrou si však údajně začal až několik měsíců poté.

  Petře to po Vojtkově boku opravdu sluší.

  Křehká blondýnka měla od roku 2011 trvalé angažmá v divadle J. K. Tyla v Plzni, kde účinkovala například v muzikálu Kočky a excelovala také v roli Sugar v muzikálu Někdo to rád horké.

  Během působení v Plzni dostala nabídku účinkovat v muzikálu Mamma Mia, kde se seznámila s Romanem Vojtkem, díky čemuž před několika měsíci pivní město opustila a přestěhovala se do Prahy, kde momentálně hraje například Leontýnku v muzikálu Ať žijí duchové.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:16 pondělí 19. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

  • Super
   50
  • Trapas
   42
  • Haha
   20
  • Cože
   18
  • Tvl
   16
  • Sladký
   15