jít naiDNES.cz

Proč je Ivana Jirešová nejslabší ve Tváři? A co se říká v zákulisí

Ivana Jirešová | foto: TTMZH

Stejně jako minulá řada pořadu Tvoje tvář má známý hlas, i tato má své silné i slabší hráče. Rozhodně však zatím nikdo nedostal tolik pomoci od produkce, co herečka Ivana Jirešová (39). Zatímco první kolo jí ve zpěvu pomáhaly speciální efekty, to další zpěvák David Kraus!

Všichni umělci se se svým úkolem musí poprat sami. Ač na efektu hodně přidává maska a oblečení, nakonec stejně vše záleží na zpěvu a celkovém projevu.

O tom nás přesvědčil nejen v prvním kole David Gránský, ale i v druhém Marta Jandová. Zkrátka když není hudební nadání, na vystoupení se nedá dívat.

I proto Ivana Jirešová dostává od produkce stále nějaké bonusy. Pěvecky je totiž v této řadě nejslabší, a tak falešné výšky musí dotahovat auto-tune a nebo pomáhat jiní slavní kolegové.

V druhém kole to byl David Kraus, kdo za Ivanu odzpíval celé vystoupení, v dalším se je prý také na co těšit.

„S Ivanou jsme si toho užili dost. Museli jsme jejímu hlasovému rozsahu uzpůsobovat věci, které ostatní soutěžící nepotřebovali,“ dozvěděli jsme se ze zákulisí.

Protože ale Ivana není slepá, už na začátku začala zvažovat, zda vlastně udělala správně. „Samozřejmě, že si uvědomila, že je to za jejími hranicemi. Bohužel ale pozdě, kdy už se nedalo couvnout zpět,“ dodal náš zdroj, podle něhož byla Jirešová pro produkci, zvukaře a celý tým přítěží.

„Když si pustíte její vystoupení a vystoupení kohokoli jiného, ten rozdíl prostě uslyšíte,“ doporučil nám dále informátor.

A měl pravdu. Zatímco například Roman Vojtek odzpíval Jiřího Korna bez jediné pomoci a bylo slyšet živé vystupování, Jirešová měla hlas dobarvený a ve výškách dokonce dočištěný.

„Je to pěkně nefér,“ podotkla dokonce jedna ze soutěžících, která se na svých vystoupeních nadřela bez pomoci zvukařů.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:41 10. ledna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  223
 • Tvl
  50
 • Cože
  48
 • Super
  34
 • Haha
  25
 • Sladký
  18
Komentáře