Snažím se být Sofii oporou, být tu vždy pro ni, promluvila Jirešová o smrti dceřina otce

Herečka Ivana Jirešová (43) prožívá jedno z nejtěžších životních období. Jí samotné se nic neděje, ale obrovský strach má o svou dospívající dceru Sofii (16), která nedávno přišla o tátu Ondřeje Höppnera (†55). Jak to celé obě prožívají? Jak se hvězda Ordinace v růžové zahradě snaží dceři pomoci?

Herečku Ivanu Jirešovou Expres potkal na představení dvanácti finalistů soutěže Muž roku. Proto byla nasnadě otázka, jestli už má vybraného vítěze.

„Ještě jsem si je nestihla pořádně prohlédnout, ale viděla jsem tam nějakého kluka s dlouhými vlasy. To se v této soutěži jen tak nevidí, tak ten mě zaujal,“ smála se sympatická herečka.

Sama měla v minulosti velké problémy se vztahy, její manželství s hudebníkem Viktorem Dykem skončilo rozvodem, s láskou se dost plácala. Našla konečně pravou lásku?

„Nerada bych to komentovala, ale můžu vám říct, že jsem opravdu šťastná,“ odpověděla lišácky Ivana.

Herečka společně s Felixem Slováčkem mladším se stali patrony jednoho z...

Herečka společně s Felixem Slováčkem mladším se stali patrony jednoho z finalistů Muže roku.

Když došla řeč na náhlé úmrtí jejího expartnera Ondřeje Höppnera, hned zvážněla. Sice mezi sebou měli velké spory ohledně výchovy jejich dcery Sofie, vážná nemoc je ale usmířila a teď tu velkou ztrátu prožívá se svou holčičkou.

„Snažím se jí být oporou, být tu pro ni, kdykoliv potřebuje. Chci ji přivést na jiné myšlenky,“ dodala smutně Ivana.

Proto i Sofii podporuje ve všem, co by chtěla dělat. Třeba být hudebnice v baru a hrát jazz.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Komentáře