Ivanu hlídá král kasin? Objevily se nové informace o pobytu rodiny Karla Gotta

4. října 2019
Kam zmizela Ivana? Otázka, jež vyvstala už dva dny po úmrtí Karla Gotta. Zároveň se vyrojily různé spekulace o pobytu jeho rodiny. Odletěla Ivana tryskáčem na Miami, kde si prý koupila byt? Vzala dcery do luxusního resortu na Kanárských ostrovech? Jsou u Mareše, Krajča, Csákové? Nejnovější teorii nabídl deník Blesk. Vdova je prý pod ochranou miliardáře a majitelem kasin. Ivanu prý hlídá čtyřiadvacet hodin denně ochranka v západních Čechách.

Server Blesk.cz uvádí, že krátce poté, co Karel Gott podlehl akutní leukémii, měla Ivana i s dcerami opustit hlavní město. Vzhledem k situaci a tlaku, který je na Ivanu vyvíjen, se dá očekávat, že chce být mimo dosahu médií a zájmu veřejnosti.

Podle listu měl Ivaně poskytnout azyl miliardář a „král kasin“ Leon Tsoukernik (45), s nímž se Karel Gott dlouho znal.

Původně se spekulovalo o tom, že Tsoukernik Ivaně poskytl svůj soukromý tryskáč a vdova opustila Českou republiku.

Ivana se svými dcerami údajně do ciziny neodletěla. Tsoukernik jim měl zajistit azyl, který má být dost daleko od dění v Praze, ale stále blízko na zařizování všeho, co je třeba po manželově smrti udělat.

„Nebudu cokoliv ohledně mého kontaktu s rodinou Gottových veřejně komentovat,“ napsal Blesku miliardář.

Leon Tsoukernik

Leon Tsoukernik

Ivana má být v současné době v jedné z Tsoukernikových luxusních rezidencí na západě Čech. Tam prý chce setrvat ideálně až do té doby, kdy bude muset vyrazit do Prahy kvůli přípravám posledního rozloučení s manželem.

Český podnikatel Tsoukernik má dům také na Sardinii, kde svou poslední dovolenou u moře trávil Karel Gott.

Leon pochází z bývalého SSSR a nyní je občanem Izraele. Nechal si zrekonstruovat zámecké sídlo u Mariánských Lázní. Do svého King’s Casina v Rozvadově přijíždí rolls-roycem nebo dosedne před svůj podnik v helikoptéře. Je vyhlášeným mecenášem Tachovska. Sponzoruje fotbal a nemocnice.

Karel Gott ve speciální vydání

Karel Gott ve speciálním vydání

Maminka, Csáková i Krajčo

Ochrana bohatého podnikatele se zdá být tou nejvhodnější variantou, Ivana teď nejvíc ze všeho potřebuje klid. Musí se připravit na organizačně a především emočně náročný pohřeb. Nabrat síly na den, kdy bude muset zvládat své city před zraky celé země. A především pečovat o dcery, pro něž to bude velmi traumatizující záležitost.

Uchýlit se mohla k nejbližší rodině, kde na prvním místě stojí maminka Blanka Krejčí, která se přestěhovala do Prahy, aby jí pomáhala. Nablízku jí může být také bratr Pavel, který žije s rodinou v Opavě.

Přijmout útočiště mohla i od svých nejbližších přátel. Ilony Csákové, která bydlí ve velkém domě v Soběšicích u Brna. Pomocnou ruku jí mohl podat zpěvák Richard Krajčo, jenž se s Gottovými sblížil při nahrávání písně Srdce nehasnou. V Krkonoších kousek od Hostinného má na samotě velký statek.

Fotogalerie

Komentáře