jít naiDNES.cz

Ivana Gottová pomýšlí na návrat do práce. Kdo by jí ale chtěl dát místo?

Ivana si nyní zaregistrovala ochrannou známku na jméno svého muže. | foto: Herminapress

Manželka našeho nejuznávanějšího zpěváka Karla Gotta (76), Ivana Gottová (40), opět vystrkuje růžky. Po manželově úspěšném boji s rakovinou by prý opět ráda pracovala. Jenže - má se vůbec kam vrátit?

Fotogalerie

V době nemoci Karla Gotta se vzdala naprosto všeho, aby se nemocnému manželovi a jejich dcerkám mohla naplno věnovat. Momentálně by ale ráda opět začala pracovat.

Údajně ji velmi ubíjí nic nedělat.

„Ivana by ráda pracovala. Není to tím, že by byla nespokojená, jen je zvyklá dělat víc věcí najednou,“ řekl nám velmi dobře informovaný zdroj, podle něhož se moderátorce zastesklo jak po divadlu, tak i po televizi.

Vracet se ale zatím do světa showbyznysu nehodlá. Ví, že její povinnosti manželky i matky jsou momentálně přednější.

I přes to jsme se ohlédli za její kariérní minulostí a řekli si - má se vůbec kam vracet?

Jako divadelní herečka se totiž nezapsala zrovna nejlepším způsobem. Ne, že by jí hraní nešlo, naopak! Všechny velmi překvapilo, jak se do role dokázala vžít, ale svým náhlým rozhodnutím z muzikálu odstoupit naštvala hned několik svých kolegů.

Není se proto co divit, že návrat k divadelnímu světu by pro ni byl daleko komplikovanější, téměř až nemožný.

Jako další možnost se nabízí televize Prima, která z manželky Karla Gotta udělala moderátorku VIP zpráv. A i přes to, že ji lidé nepřijali, neuměla moderovat, mluvit a stavěla jen na slavném jméně svého manžela, se zde držela dlouhých pět let.

Na její tváři totiž VIP zprávy postavily celý pořad.

Je však na pováženou, zda by ji i přesto televize znovu vzala zpět. Když totiž Ivana z televize odcházela, slíbila, že se na podzim vrátí. A nevrátila!

Existuje však místo, na kterém na Ivanu všichni vzpomínají v tom nejlepším. Jako produkční divadla Broadway byla totiž nezapomenutelná! Pořádala nejlepší bowlingové turnaje a její akce měly nápad. Z práce odešla krátce před porodem první dcery Charlotte a už se k ní znovu nevrátila.

Pokud by se tak Gottová měla rozmýšlet nad tím, kde je na správném místě, určitě by to byla produkce. Záleží, zda by jí ale takový post po ovacích v divadle a životě před kamerou nebyl málo.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:27 pátek 29. července 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  72
 • Super
  21
 • Haha
  17
 • Cože
  15
 • Sladký
  13
 • Tvl
  12
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Jak skončila Vémolova pohádka o lvech. Végha přitom zatracoval

V rozlehlé O2 areně vypadal tak malý, když se v kleci bezvládně zhroutil k zemi. V tu chvíli se z Karlose Vémoly jindy...

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Úterý 12. listopadu 2019, svátek má Benedikt
EXPRES

jít naiDNES.cz