jít naiDNES.cz

Válka žen Karla Gotta. Proč si jeho dcera a manželka vjely do vlasů?

Dominika Gottová nepřijede pogratulovat svému otci do Prahy. Proč? | foto: Herminapress

Ivana Gottová se zlobí na prvorozenou dceru svého manžela Dominiku. Manželka Karla Gotta, která kolem svého muže v posledních měsících vytvořila téměř neprostupnou bublinu, skrz kterou jenom těžko pronikají informace o jeho zdravotním stavu i k jeho nejbližším, má Dominice Gottové vyčítat přílišnou upovídanost.

I když byste si mohli myslet, že je nejstarší dcera Karla Gotta o zdravotním stavu svého tatínka, který v pondělí podstoupil operaci břišní dutiny, pravidelně informovaná, není tomu tak. Zatímco její sestra Lucie údajně má dostávat podrobné zprávy, na Dominiku nikdo nebere zřetel. A může si za to prý sama.

Ivana jí vyčítá, že často a ráda mluví s novináři. Proto jí nedává skoro žádné informace,“ sdělil nám zdroj z okolí slavného páru, který si pro jistotu nepřál být jmenovaný, aby se taky nedostal na černou listinu.

Na té je v poslední době podle informací Expres.cz čím dál víc lidí a dostat se k jakékoliv Ivanou necenzurované zprávě o zdravotním stavu mnohonásobného Slavíka je takřka nadlidský úkol, což začíná vadit i jeho fanouškům, kteří prahnou po jakékoliv informaci.

Přestože má Gottová Dominice vyčítat přílišnou upovídanost, osobně jí to údajně neřekla. „Dominika ani snad neví, že se na ní Ivana zlobí. Ona jí to přímo neřekla, že jí to vadí. Jenom k ní má průpovídky, že by radši měla být zticha,“ dodal nám náš zdroj.

Co si myslíte vy? Má právo prvorozená dcera Karla Gotta mluvit o zdravotním stavu svého tatínka? Je správné, že Ivana před Dominikou zatajuje informace o stavu jejího otce? Měly by Ivana Gottová a mluvčí Karla Gotta Aneta Stolzová informovat o zdravotním stavu Karla Gotta pravidelněji i širší veřejnost?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 8. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  68
 • Cože
  30
 • Haha
  13
 • Super
  11
 • Tvl
  6
 • Sladký
  5
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře