jít naiDNES.cz

Ivana je strašně vážná, dělá chybu, chrání Karla před světem, říká Pizingerová o Gottové

Vendula Pizingerová promluvila o Ivaně Gottové a o tom, že možná až moc chrání svého manžela před světem „tam venku“. | foto: Koláž Expres.cz

Vdova po známém hudebním skladateli zná Karla Gotta (80) už nějaký ten pátek. I tak Vendula Pizingerová (47) váží každé slovo, které směrem k Mistrově rodině vysloví, už z úcty k němu a jeho blízkým. To ale neznamená, že by se vším, co se děje ve vile na Bertramce, souhlasila. Ivana Gottová (43) je podle ní možná až příliš úzkostlivá a chrání manžela před světem víc, než je zdrávo.

„Karel je hodný člověk, jak ho znám, vždycky se se všemi vyfotil, povídal si, byl tu pro ně, rozdal byl se. Ivana zřejmě uznala, že je nemocný člověk, a rozhodla se ho chránit od okolního světa. Jenže právě ten okolní svět je pro něj potrava,“ nechala se slyšet Vendula Pizingerová v XTV, kde byla hostem Luboše X. Veselého.

Ten se jí zeptal, zda by s ní šla třeba na kafe, kdyby o to manželka Karla Gotta projevila zájem. Následovala poměrně dlouhá pomlka, v níž Vendula přemýšlela, jak odpovědět. 

„Na kafe? Myslím, že je to člověk, který ode mě nechce radu, ale já pomáhám všem,“ snažila se začít zlehka a velmi kulantně. Mistr se mezi hvězdami těší velké oblibě a vážnosti. Všem je víc než jasné, že mluvit o jeho blízkých je velmi citlivá záležitost a váží každé slovo, protože ho nechtějí ranit a přidělávat mu zbytečně starosti.

„Je to mladá holka, kterou potkalo manželství a kariéra vedle Karla Gotta, určitě to nemá jednoduché. Myslím, že pro ambiciózního člověka, kterým Ivana, troufám si říct, asi je, žít ve stínu Karla není nic jednoduchého,“ míní ředitelka Nadačního fondu Kapka naděje. 

V rozhovoru pro XTV zavzpomínala i na to, jaké to bylo, když si Ivana s Karlem začala. Tehdy prý znala úplně jinou ženu, než se z ní v průběhu let stala.

„Ivana mi byla hrozně sympatická, když s Karlem Gottem začala chodit, to byla fajn, bezvadná holka. Ale pak se něco stalo, něco se změnilo a začala být hrozně vážná...,“ posteskla si Pizingerová. Dodala, že být neustále pod drobnohledem, a to nejen médií, ale i fanoušků a veřejnosti, není jednoduché a každý se s tím vyrovnává jinak.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat