Ivana s tragickým výrazem ve tváři navštívila manžela, co mu nesla v tašce?

Ivana Gottová šla navštívit manžela Karla Gotta. | foto: koláž Expres.cz

Karel Gott (78) leží již pár dní v nemocnici poté, co u něj došlo k zápalu plic v důsledku těžké chřipky. Zabijácká chřipka právě řádí v Česku a starší lidé jsou k ní samozřejmě velmi náchylní, Mistr musel zrušit plánované vystoupení, akutní příjem na privátním pokoji zahrnoval kapačky a samozřejmě dávky léků. Nese mu manželka něco na přilepšenou?

Není to zase tak dlouho, co se Karel Gott vyléčil z rakoviny mízních uzlin, a přestože se nad nemocí vyhrál, jeho organismus je oslaben, a proto i obyčejná chřipka pro něj může znamenat nebezpečí.

V sobotu byl právě s ní a s náběhem na zápal plic akutně hospitalizován v pražské nemocnici, kde leží na privátním pokoji. Pokud léčba komplikace nezastaví, pobude si na lůžku ještě nějaký čas.

Když Gotta odvezli do nemocnice, vyrojily se spekulace, že je jeho manželka Ivana na dovolené, ale ta to ihned vyvrátila, dnes se za svým mužem vydala s plnou nákupní taškou a s velmi pohřebním výrazem ve tváři.

V pražské Všeobecné fakultní nemocnici nejprve zašla do jiné budovy, než leží Mistr, teprve až poté se vydala přímo za ním na návštěvu na interní oddělení. V černém kabátě a s černými velkými brýlemi vypadala jako sicilská vdova, černočerný outfit doplněný o kabelku Michael Kors „zdobila“ jen barevná plátěná taška.

Ivana vypadala jako černá vdova.

Ivana vypadala jako černá vdova.

V ní mohlo být cokoliv, od ovoce až po kosmetické a hygienické potřeby, které Karlu Gottovi mohou v nemocnici chybět. Než zašla na oddělení, kde Mistr leží, i přes své neveselé vzezření se na někoho smála do telefonu, zdá se tedy, že alespoň neznámý volající jí zvedl náladu.

Kabelku Michael Kors a elegantní černý kabát doplnila nákupní taškou nejspíše...

Aspoň ji někdo pobavil v telefonu.

Na Gottově pokoji strávila více než dvě hodiny a zatím je zřejmé, že to nebude její poslední návštěva. Nic nenasvědčuje tomu, že by měl být zpěvák brzy propuštěn.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:12 22. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  105
 • Tvl
  20
 • Cože
  18
 • Super
  16
 • Haha
  11
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat