jít naiDNES.cz

Tajný návrat Ivany Gottové na Bertramku. Proč se do domu plížila v noci?

Ivana Gottová se v noci plížila do svého domu. Proč? | foto: Profimedia.cz

Po smrti svého muže se Ivana Gottová sice odmlčela, nyní ale promluvila mluvčí rodiny Karla Gotta Aneta Stolzová. Ta v rozhovoru pro deník Právo tvrdí, že se vdova po Mistrovi musela v noci plížit do vlastního domu. Přitom tam mohla přijít kdykoliv.

Ivana Gottová sice krátce po smrti svého muže opustila jejich pražskou vilu, kam se stále ještě oficiálně nevrátila, mluvčí rodiny Karla Gotta Aneta Stolzová nyní ale přiznala, že Ivana doma přece jenom byla.

Musíme dodat, že ve velmi nezvyklou hodinu.

„Nikdo vůbec netuší, co Ivanka prožívala a co zakoušela v uplynulých dnech, když se musela ve tři ráno tajně vplížit do svého domu, aby při baterce zabalila sobě a dětem věci na pohřeb a do školy. Musela si proklestit cestičku mezi svíčkami a poté zase vrátit svíčky zpět, aby nenarušila pietní místo, které si před domem veřejnost vytvořila. Plně to respektovala a mezitím se skrývala s dětmi po přátelích, aby unikla fotografům,“ tvrdí v rozhovoru Stolzová, která se snaží budit dojem, že před vilou Karla Gotta 24 hodin denně hlídkovali paparazzi fotografové.

Pokud by tomu ale tak bylo, existovaly by snímky Ivany Gottové, která se v noci plíží do vlastního domu. Nic takového ale v žádných médiích nevyšlo, což ale spíše nasvědčuje tomu, že česká média soukromí rodiny Karla Gotta respektovala a nikdo je nikde nenaháněl.

Otázkou je, koho se vdova po Karlu Gottovi bála, že zvolila takto nezvyklou hodinu. Leda by měla obavy ze zástupu fanoušků svého muže, kteří mu tam chodili vzdávat hold, nebo se chtěla vyhnout štábu nejen České televize, jenž před vilou taktéž měl do večerních hodin své zázemí.

Aktuálně před vilou Karla Gotta nestojí žádný televizní štáb a ani fotografové bulvárních médií, Gottová se přesto se svými dcerkami domů stále nevrátila. Co je tedy za jejím rozhodnutím?

Má co tajit, že se musí skrývat i s dětmi po přátelích?

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat