Takto rozjetou ji neznáme. Co rozesmálo Ivanu Chýlkovou?

Byl to jejich večer. Ivana Chýlková a Pavel Řezníček předvedli, že stále nepatří do starého železa. To bylo zřejmé i na úterní premiéře filmu Cena za štěstí v pražském kině Lucerna. Zatímco Chýlková se smála celý večer, Řezníček měl co dělat, aby se sesbíral ze schodů!

Cena za štěstí. Tak se jmenuje psychologické drama z pera scenáristky Olgy Dabrowské, ve kterém právě dvě z hlavních rolí ztvárnili Ivana Chýlková a Pavel Řezníček. Zatímco partnerka Jana Krause ztvárnila lesbičku, jíž se během vteřiny zhroutí celý život, Pavel Řezníček získal roli muže, který chce zachránit svou dávnou lásku ze spárů psychopatického expartnera.

A ačkoliv kritici film zrovna do nebes nevychválili, zrovna Chýlkové a Řezníčkovi jejich slova náladu nezkazila. A Chýlkové ani nevadilo, že ji na premiéru nepřišel podpořit partner Jan Kraus ani syn Jáchym. Celý večer se totiž dost dobře bavila s expartnerkou svého nevlastního syna Davida Krause Anetou Vignerovou. A nutno říct, že bylo vidět, že si dámy mají opravdu co říct.

Večer si užil i Pavel Řezníček. Tak moc, že mu chůze po schodech způsobovala obtíže. V jednu chvíli se dokonce s největší pravděpodobností špatně postaveného schodu ocitl na zemi. Ani to mu ale náladu nezkazilo.

Sami se podívejte do fotogalerie na námi pořízené fotografe z prvního většího večírku letošního roku, je z nich vidno, že Ivana Chýlková a Pavel Řezníček si ho opravdu užili.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:52 13. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  17
 • Trapas
  9
 • Cože
  8
 • Haha
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  6
Komentáře