Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Ivana Christová už svá nadbytečná kila neřeší. | foto: Profimedia.cz

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života bojovala s kily navíc, čelila neúprosné kritice okolí a nakonec svou kyprou konstituci přestala řešit a obrátila se na víru, která jí pomohla překonat i pády ve vztazích s muži.

Bez nadsázky patřila k nejkrásnějších ženám, které si kdy nasadily korunku krásy u nás. Ani to jí ale nezajistilo pohádkový život. Po prvních úspěších v modelingu se vdala a otěhotněla, a zatímco dcera se stala jejím největším štěstím, manželství se okamžitě rozpadlo a bylo předzvěstí dalších neúspěchů s muži.

V roce 1999 jsem zažila prv velké zklamání, rozchod se svým exmanželem. Navzdory tomu, že se jednalo o rozchod a odloučení, narodila sem mi tehdy dcera a tehdy jsem pocítila obrovskou vděčnost,vyjádřila se Ivana Christová pro Pluska.sk.

Zřejmě i neštěstí v lásce způsobilo, že modelka začala nabírat na váze a s touto nepříjemností se pak potácela skoro dvě dekády, až ji to konečně přestalo bavit a rozhodla se svou plnoštíhlou krásu přijmout. „Buďme sami sebou, nesnažme se někomu zalíbit, milujme se, buďme nejlepší verze sebe samých. Bůh s námi,“ apeluje na lidi smířená Ivana a slovo bůh rozhodně nebere nadarmo, neboť právě víra modelce pomohla překonat náročná období.

„V podstatě bůh a modlitba mi vždy pomáhali v tom, že nejsem sama. To mi dávalo sílu. Děkuji za to, že věřím,“ pokračovala bývalá modelka, která se dala na podnikání, ve kterém našla další smysl života.

Dnes je krásná Slovenka spokojená s životem, bohem i postavou, ačkoliv stále se ještě najde pár rýpalů, kteří si neodpustí poznámky na kypré tvary. Mezi nimi je kupodivu i expartner model Miki Bauer, který svou bývalku před pár měsíci veřejně potupil a prohlásil o Christové, že jí zůstala akorát hezká tvářička, ale bohužel čas se jinak nezastavil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:00 10. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  166
 • Tvl
  41
 • Cože
  36
 • Trapas
  34
 • Haha
  24
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat