Ivo, dávej si pozor na pusu! Pazderková se znemožnila zbytečnou kritikou

Herečka je na sebe někdy až zbytečně moc přísná. Tentokrát se jí to nevyplatilo. | foto: Herminapress

Herečce Ivě Pazderkové, která se proslavila díky stand up comedy Na stojáka, snad nikdy nedošla řeč. Dneska ten den nastal. Po nepovedeném vystoupení v zákulisí vypustila ze svých úst několik sprostých nadávek, jenže měla stále zapnutý mikrofon a slyšel to celý sál!

Na představení jarního schématu skupiny Nova „blbá blondýna“ dlouho nezapomene.

Jako jedna ze soutěžících nového pořadu Tvoje tvář má známý hlas, což je formát, během něhož se osm českých hvězd každou epizodu promění v nejpopulárnější osobnosti hudební scény, si připravila scénku, kdy se převlékla za zpěvačku Lady Gaga a přítomným novinářům předvedla divoký tanec.

Fotogalerie

A i když vše vypadalo dokonale a Iva svým projevem všechny přítomné nadchla, k faux-pas došlo několik málo chvil po dokončení scénky. Z pódia se totiž odporoučela tak rychle, že jí zvukaři nestihli vypnout mikrofon a všichni tak slyšeli, co si o svém vystoupení sama myslí.

Tak jsem to posrala,“ vypustila nevybíravě ze svých úst Pazderková, ale budiž jí ke klidu, že byla příliš sebekritická. Bez jejího přiznání by si nikdo žádné chyby nevšiml a navíc by se vyhnula trapasu, který akorát na její vystoupení hodil stín pochybnosti, zda je vůbec na soutěž připravená.

O postup s ní budou totiž každý týden bojovat Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus. A jelikož jde o vyřazovací pořad typu StarDance, důležitá zde bude přízeň diváků.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:12 26. května 2016. Anketa je uzavřena.

 • Sladký
  34
 • Haha
  10
 • Trapas
  7
 • Super
  5
 • Cože
  1
 • Tvl
  1
Komentáře