Nechtěla jsem, aby dcera dělala modeling, řekla Kubelková. Pak ale Natálie dostala kampaň

30. listopadu 2019
Známá modelka Iva Kubelková (42) má v patnáctileté dceři Natálii velkou konkurenci. Přitom sama přiznává, že nikdy neměla ambice, aby děti šly v jejích šlépějích, spíše si přála, aby šly jinou cestou. Ale když už se mladá slečna rozhodla pro modeling, maminka se jí snaží pomoci, jak to jen jde. Nezavání to ale protekcí?

Modelka Iva Kubelková je šťastná, že její dcera Natálie dělá něco, co ji baví, chtěla by se tomu i v budoucnu věnovat. Ale sama přiznává, že z toho nejdříve nadšená nebyla.

„Nikdy jsem nebyla ambiciózní máma, která by si chtěla na dětech plnit své sny. Natálka se sama rozhodla pro dráhu modelky. Nejdřív jsem si říkala, že bych byla radši, kdyby to nedělala, ale pak jsem viděla, jak ji to baví, a byla jsem ráda za ni,“ rozpovídala se Iva při přestavení nových prostor kosmetické firmy Dermacol.

Iva je už patnáct let tváří této české značky a teď pro novou kampaň nafotila reklamu i její dcera Natálie. Pro někoho to může zavánět protekcí, ale modelka to vidí jinak.

„Já své dceři cestičku nevyšlapávám, ty nabídky chodí samy. Až já koukám, jaké zajímavé věci dostává. A přeju jí to,“ řekla rázně Iva, aby bylo jasné, že ona nechce mít žádné protekční dítě.

Natálka má všechny předpoklady prosadit se jako modelka.

Natálka má všechny předpoklady prosadit se jako modelka.

Sama Natálie si ale uvědomuje, že je výhoda mít slavnou maminku s dobrými kontakty. „Moje mamka mi byla vždycky vzorem, chtěla bych být jako ona,“ pípla mladá slečna. 

Za svou krásu a skromnost si rozhodně zaslouží být na plakátech s kosmetikou, i když to někomu může ležet v žaludku.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:30 neděle 29. března 2020. Anketa je uzavřena.

  • 84
  • 40
  • 32
  • 29
  • 26
  • 20
Komentáře