Zvedá si sebevědomí, nebo má vnady pro peníze? Iva Kubelková s nahotou přitvrzuje

Své bujné vnady rozhodně neskrývá. | foto: Instagram

Modelka Iva Kubelková (41) čím dál tím více přitvrzuje. I když je maminkou dvou dcer a měla by se držet zkrátka, s postupujícím věkem ukazuje své tělo odvážněji než kdy předtím. Zvedá si tím sexy brunetka sebevědomí, nebo má bujná ňadra jako zdroj peněz?

Modelka Iva Kubelková je bezesporu krásná žena, která jako jedna z mála vítězek soutěže krásy se v českém showbyznysu udržela a je stále v kurzu. Ale možná i takové krasavici začal hlodat věk v hlavě a začala přemýšlet, jak se udržet stále mladou.

Možná si dopomáhá odborníky, ale teď jako nástroj věčné krásy bere Instagram, kde se nakrucuje ze všech stran. Středobodem fotek a vesmíru sociální sítě se stala její bujná ňadra, která se snad na každém druhém snímku derou ven.

Muži jsou z toho opravdu paf, píší jí tam, jak je krásná, přenádherná, prostě sexy. Potřebuje to slyšet i od někoho jiného než jen od partnera? Zahýbalo s ní tolik překročení čtyřicítky, nebo se tím jen baví?

Možná je tak trochu exhibicionistka, i když by se mohla trošku jako maminka dvou dcer krotit a neukazovat jim v přímém přenosu, jak se na internetu svlékat, ale podle všeho jsou důvodem jejích sexy foteček peníze.

Modelka si moc dobře uvědomuje, že čím víc ukáže ze svého těla, tím víc ji bude sledovat lidí. A dnes počet followerů prostě hýbe světem. Čím víc máte sledujících, tím více dostáváte dobře placených nabídek na spolupráce. A o to asi Ivě jde.

Iva Kubelková odpočívá ve slunné Barceloně.

Iva si moc dobře uvědomuje, že sexy fotky táhnou.

Sice občas moderuje, sem tam hraje, nejvíc si vydělává jako influencerka, která se ráda ukazuje v průhledném spodním prádle. Je to dobrá byznysmenka a uvědomuje si moc dobře, že odhalené křivky nejvíce táhnou a tím se i více sypou korunky na účet.

Jen zůstává otázkou, jestli je to dobrý příklad pro dospívající dcery, které se teprve nacházejí. A teď vidí maminku, jak si vydělává odhaleným poprsím. Je to opravdu dobrá cesta, jak se živit?

Komentáře