Bazén, bahno a horská dráha: Nenalíčené Kubelkové to na dovolené neskutečně seklo!

23. srpna 2018
Nejen v českém showbyznysu se najde celá řada dam, které byste bez make-upu na ulici asi jen těžko poznali. Existuje ale i skupinka těch, kterým půvab nechybí ani v případě, že mezi lidi vyrazí jen tak, bez tuny líčidel. Iva Kubelková (42) do téhle party bezesporu patří. Názorně to předvedla během letní dovolené.

„Zdravíme vás z chladného Řecka. Dnes jsme tu měli jen 32 ve stínu a v horách jen 29 stupňů. Jinak kláštery v Meteoře jsou nádhera,“ zdravila své přátele a fanoušky Iva Kubelková, která s rodinou vyrazila na milovanou Olympskou riviéru, kterou pro ni pomohla objevit kamarádka Sotira Korecká Margaritopulu.

Po návratu už na ně doma čekal psí přírůstek, kterého si Iva s rodinou nedávno pořídila. „Pamatujete si na toho drobečka Baka, kterého jsme si nedávno přivezli domů? Ať žije rok Psa! Máte taky doma labradora?“ ptá se bývalá modelka, která se v poslední době úspěšně živí jako moderátorka, herečka a také zpěvačka.

„V noci se mi zdá, že se stále válím v Řecku u bazénu na lehátku, ráno vstanu a bolí mě každý sval. V hlavě mi rezonuje neustále písnička Žít je fajn nebo Lásko, amore a do toho se mi přehrává naše choreografie z tanečních čísel, které pro nás nádherně postavila Qaša v muzikálu Trhák,“ pochlubila se Iva, která od poloviny srpna zkouší v muzikálu na motivy legendární komedie.

„Jana Balašová mi dnes poradila, ať si sednu na rotoped a do toho zpívám písničku, ve které budu i tančit. Prý abych to pak udýchala. Musím vám říct, bude to vážně Trhák. No nic, jdu si zpívat na rotoped. Doufám, že na mě doma nebudou koukat, jako bych měla krizi středního věku,“ smála se Kubelková.

Muzikál Trhák má slavnostní premiéru 25. října v Divadle Broadway. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:09 pátek 21. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • 18
  • 9
  • 8
  • 8
  • 7
  • 6
Komentáře