Iva Kubelková to schytala na Instagramu: Jsi bez mimiky, skončíš jako Zagorová!

Iva Kubelková schytala ostrou kritiku za líčení! | foto: instagram

Ze závisti, z pocitu vlastní nedokonalosti a z nepřejícnosti. Nejčastěji z těchto důvodů lidé stále útočí na krásky, které své obličeje prohnaly filtry, případně se výrazně namalovaly. Schytala to i Iva Kubelková. „Žádná mimika, budeš jako Zagorová!“ vzkázali jí kritici na sociální síti. Modelka však zlý komentář okamžitě smazala.

Iva Kubelková patří mezi naše nejkrásnější modelky. Nejen její tělo je božské, ale také symetrická tvář, které vévodí plné rty a velké tmavé oči. Když se kráska namaluje, je to přímo odzbrojující!

Ovšem nesmí se to přehánět. Samy o sobě výrazné rysy nesnesou příliš syté líčení. Tedy pokud nemáte v úmyslu podobat se Marfuše z Mrazíka.

Nedávno se Iva Kubelková pochlubila krásnou rtěnkou na Instagramu. Tentokrát jí v ale v komentářích nepřistály jen ódy, ale také velmi drsný vzkaz.

„Iva se už proměnila v kyselinu hyaluronovou. Možná se zdá krásná, ale už je to moc. Iva svůj půvab tváře ztratila. Teď má umělý výraz a mimiku trošku zombie. Svou přirozenou krásu vyměnila za umělý kýč a reklamu,“ myslí si někdo z followerů Kubelkové.

„Ve stáří ji čeká polomrtvý výraz, co teď má Hana Zagorová. Zvadlý obličej veverky, faldy a jen strnule vyšpulené rty. Umění stárnout přirozeně bez těch přípravků už nejde,“ dodává nelítostně kritik.

Tento zákeřný komentář Iva promptně vymazala a nechala si tam jen klasické chvalozpěvy.

Jde možné, aby se něco tak dokonalého narodilo?“ zní jeden z nich. „Bůh vám nadělil úžasnou krásu,“ nešetří superlativy jiný obdivovatel.

Je pochopitelné, že se to modelce nelíbilo a zřejmě kritiku nepovažovala ani za konstruktivní, a tak se komentáře radši zbavila. Na druhou stranu by po všech zkušenostech mohla být zvyklá, že ji lidé nebudou jen vychvalovat do nebes, ale také se sem tam objeví protichůdný názor.

Navíc je pravda, že masité rty, jejichž je Iva Kubelková majitelkou, nesnesou výraznou rtěnku dohromady s líčením celého obličeje.

Jestli má, nebo nemá rty „přifouknuté“, je její věc. Všichni její kritici by se navíc měli podívat na modelku bez nalíčení. Je prostě krásná.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat