jít naiDNES.cz

Kvůli podvodu s FaceApp mi přišly enormní ohlasy, říká návrhářka Mentlová

Poté, co české celebrity začaly na své profily na sociální síti vkládat snímky, na nichž vypadaly o poznání lépe, upozornily některé další slavné ženy na Instagramu, mezi nimi návrhářka Ivana Mentlová, na aplikaci FaceApp, která vyhladí vrásky, pozvedne obočí a vylepší pleťovou barvu. Smršť reakcí na sebe samozřejmě nenechala čekat.

Aplikace FaceApp je momentálně nejrozebíranějším tématem na Instagramu. Mezi prvními, které na ni z ženských uživatelek upozornily, byla blogerka Zuzana Vinzens nebo módní designérka Ivana Mentlová. Ta tento zkrášlovací program sdílela s úsměvem ve Stories během Mezinárodního dne žen.

Reakce, kterých se jí dostalo, ji ale překvapily. Jak pro redakci Expres.cz přiznala, přišla jí například spousta dotazů na to, jakou kosmetiku používá, protože nikoho nenapadlo, že se jedná o aplikaci.

„Sama jsem FaceApp náhodou objevila ve Stories Zuzky Vinzens, vyzkoušela to a sdílela, trochu jsem si přitom ze sebe udělala legraci,“ uvedla slavná návrhářka a podle svých slov vůbec nečekala, co tím spustí za vlnu.

„Ohlasy na Stories byly enormní, mnoho slečen to celé nepochopilo a ptaly se na make-up, stíny, rtěnku, kterou jsem použila, proto jsem vše uvedla na pravou míru,“ říká Mentlová.

Vůbec prý nečekala, kolik povyku to celé vyvolá.

Všimli jste si, že celebrity vypadají v posledních týdnech jinak? Je za tím...

Takto vypadají Simona Krainová a Monika Marešová po úpravě aplikací.

Lidé totiž krátce na to začali ve velkém kritizovat Moniku Marešovou i Simonu Krainovou, které aplikaci v posledních dnech podle svých selfies měly používat.

„Není to jen obyčejný filtr nebo běžné Photoshop úpravy, aplikace mění rysy obličeje, je na první pohled zřejmá, ale chápu, že pro mnoho lidí je to lákavá proměna,“ přemýšlí Mentlová nad tím, proč některé slavné ženy, které staví svůj úspěch jen na kráse, nedokážou této aplikaci odolat. 

Sama Mentlová by si vyumělkované snímky na sociální sítě zřejmě nevložila, jelikož její profil je založen na přirozené kráse a hlavně k prezentaci její práce. To jiné dámy z showbyznysu tvrdit nemohou, a proto nyní čelí kritice od „podvedených“ fanoušků.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:08 14. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  21
 • Haha
  17
 • Trapas
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
 • Cože
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat