Dres s 68, show v plavkách a po příteli ani stopy. Vábí snad Puhajková Jágra zpátky?

29. června

Inna Puhajková | foto: expres

Na hokejovém mistrovství světa fandila v dresu s ikonickým číslem 68, pak Inna Puhajková frnkla na Kapverdy a přímo z pláže spustila sexy instagramovou show. Po aktuálním partnerovi Petru Tlustém ale není ani památky. Že by snad Inna vábila zpět svého expřítele, legendárního Jardu Jágra?

Kdo nahradí Veroniku Kopřivovou po boku hokejové modly Jaromíra Jágra? To bude žhavé téma několika příštích týdnů. Jedno jméno, i když trochu v nadsázce, padlo už během nedávného mistrovství světa, tedy ještě v době, kdy nikdo o rozpadu Jágrova vztahu nevěděl. Řeč je o Inně Puhajkové.

Spolu totiž tvořili pár už v minulosti a Puhajková se na Instagramu pochlubila tím, že Čechům na Slovensku fandí právě v dresu s číslem 68. Stará láska nerezaví, řekl si v tu chvíli snad každý. Jenže Inna se vehementně bránila, že šlo jen o legraci a ona je šťastná po boku jihlavského fotbalisty Petra Tlustého.

Nedlouho po mistrovství zřejmě nejpůvabnější česká sporťačka odletěla na Kapverdy a rozjela tam pořádnou instagramovou show. 

Dres s číslem 68, sexy fotky z dovolené a po partnerovi ani památky. Že by snad...

Inna a její zadeček

Při pohledu na její dokonalou postavu a především zadeček v tangových plavkách musel nepochybně i Jágr zalitovat, že je jeho vztah s Puhajkovou jen minulostí.

Dres s číslem 68, sexy fotky z dovolené a po partnerovi ani památky. Že by snad...

Inna se na Kapverdách pěkně vystavila.

Jediné, co Inna na Kapverdách neukázala, byl její partner, jihlavský fotbalista Petr Tlustý. A to přesto, že tam podle jeho profilu byl s ní. 

Dres s číslem 68, sexy fotky z dovolené a po partnerovi ani památky. Že by snad...

Inna Puhajková je kočka v každé situaci.

Jako by se snad kočka z Novy snažila vytvořit dojem, že je sama. Chytí se Jágr a pokusí se dostat svou někdejší partnerku zpět? 

Fotogalerie

Komentáře