Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Moderátor Showtimu Immanuel Adenubi býval pěkný cvalík. Cvičit se dá i s dvanáctkami!

  Immanuel Adenubi (21) je známý třeba jako moderátor pořadu Showtime, který běží v televizi Prima. Teď se pustil i do moderování podcastů ve spolupráci s GymBeam. Našim čtenářům ve videorozhovoru prozradil, jak cvičit, když mají třeba dvanáctihodinové pracovní směny. Všechno je jen o vůli a prioritách. Sám Immanuel byl odmalička tlustější, jak sám říká. Právě posměch ho pak motivoval k tomu, aby razantně zhubl tuky a nabral svaly. A má být na co hrdý, posuďte sami.

  Při pohledu na Immanuela Adenubiho skoro nelze uvěřit, že kdy míval problémy s váhou. Usměvavý moderátor, jehož můžete znát třeba z primáckého pořadu Showtime, byl přitom odmala poměrně cvalík a dostával za to taky od spolužáků pořádnou čočku. Jiné by to možná zlomilo, jenže on to bral jako příležitost k růstu.

  „Odmala jsem byl větší, tlustější a dostával jsem za to od dětí docela bídu, to byla moje hlavní motivace k tomu, abych začal něco dělat, protože jsem se styděl za svoje tělo a nechtěl jsem se s ním smířit. Tak jsem začal makat,“ překvapil Immanuel.

  Tomu se říká motivace! Neměl by se ale v rámci hnutí „body positivity“ smířit se svými špeky? I na to jsme se ho zeptali. Přece jen svému tělu, práci na něm a péči o něj věnuje dost času.

  „V dnešní době je to ošemetné téma, zastávám názor, že by body positivity nemělo primárně fungovat jako výmluva, aby člověk nemusel nic dělat, ale jde o vztah k tělu. Já to vnímám tak, že když miluju svoje tělo, starám se o něj,“ má jasno usměvavý moderátor s tím, že nám přece naopak nemůže být jedno, jestli jsme nezdraví. A k nemocem obezita skutečně vede.

  Immanuel Adenubi

  Immanuel cvičí opravdu hodně a fotky z posilovny pečlivě publikuje i na Instagramu. Dá se tohle ale zvládnout, i když chodíte denně do kanceláře nebo do fabriky?

  „Chápu, že když má někdo dvanáctky, je to časově složitější, ale i tak má čas alespoň na půlhodinku doma,“ dodává Immanuel s tím, že zdravý životní styl je hlavně o prioritách. Stačí třeba začít tak, že místo výtahu začnete více šlapat do schodů nebo si vystoupíte o tři autobusové zastávky dříve. A to už se zvládnout dá, když se člověku nechce trápit dvě hodiny v posilovně.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Průlom sedmnáct let od vraždy. Kmotra Mrázka zastřelil vrah ze Slovenska

  Premium Mrzlo. Ze dveří zámečku na pražské Lhotce vyšel kmotr podsvětí František Mrázek. Nájemný vrah ležící sto metrů daleko u...

  Láska je evoluční finta, zamilovanost porucha emocí, říká psycholog Klimeš

  Premium Láska je mocná emoce a bezesporu ta nejhezčí. A má hodně podob, které člověka nutí dělat různé věci. Mozkové okruhy...

  Ruská lež je ohromná zbraň. Proč je Putin stále oblíbený, líčí reportér Karas

  Premium Býval nejdéle sloužícím zahraničním zpravodajem České televize. V Polsku, v Rusku i na Ukrajině strávil Miroslav Karas...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz