Csáková si kvůli covidu-19 zkazila pověst: Teď velebí Zelenkovou, zahradu a výlety

13. června 2021
Kvůli covidu-19, očkování a nařízením v souvislosti s pandemií koronaviru si Ilona Csáková (50), úplně zbytečně, nadělala spoustu nepřátel. Na základě jejích komentářů na sociálních sítích a teorií, které tam prezentovala a přijala za pravdivé, si mnozí z jejích fanoušků ťukali na čelo a vzkazovali, že by se měla raději věnovat jen zpívání. Zdá se, že na to konečně přišla i ona sama.

„Všechno nejlepší k narozeninám! Jituš, ať ti to pořád senzačně zpívá. Rozdávej úsměvy a radost i dál. Mám tě ráda!“ napsala na Facebooku Ilona Csáková své kolegyni a kamarádce Jitce Zelenkové.

Je osvěžující a pro spoustu fanoušků i do značné míry ulevující vidět, že si zpěvačka stále umí užívat radostí, které život přináší, a všímá si i jiných věcí než jen dění kolem koronaviru a údajných komplotů a lstí mocných v čele s Billem Gatesem.

„Měla jsem příležitost po dlouhé době si zazpívat, a tak jsme s rodinou využili čas a navštívili jsme rodiče na mé rodné hroudě v Chebu a udělali si špacír i po karlovarské kolonádě,“ pochvalovala si mimo jiné Csáková, která s rodinou vyrazila z Brna na výlet na druhý konec republiky, odkud pochází.

„Vary hrají všemi barvami,“ pochvalovala si umělkyně, která se v minulosti prezentovala hlavně skrze koronavirus a dění s ním spojené, na něž měla velmi vyhraněný a pro mnohé naprosto scestný a nepřijatelný názor.

Není divu, že se od ní postupně začali odvracet nejen fanoušci, ale i někteří kolegové a kamarádi, kromě toho, že ji ve svých projevech zmiňovali politici včetně prezidenta Miloše Zemana a rozhodně nechválili.

„Zahrada je balzám na duši. Něco zasadit, okopat, zalít i těšení se na sklizeň. Každý rok mě oblaží naše bambulky. Okrasné keře kaliny obecné,“ rozzářila se Ilona, která u jednoho z keřů také zapózovala a postavila k němu i jednoho ze svých synů.

„Je to relax, i když i práce, ale stojí to za to. Aspoň chvíli člověk vytěsní starosti této doby,“ dodala Csáková.

Nezbývá než doufat, že s blížícími se koncerty a vystoupeními před živým publikem zpěvačka nadobro upustí od vyjadřování se k očkování, testování a koronaviru vůbec a nebude už dál postovat konspirační teorie a ukazovat prstem na domnělé zlořády a spiklence všehomíra.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:00 pondělí 11. října 2021. Anketa je uzavřena.

  • 65
  • 17
  • 14
  • 9
  • 7
  • 6
Komentáře