jít naiDNES.cz

Bývalá přítelkyně syna Lucie Bílé: Vztah s holkou je lepší, je to skutečná láska

Bývalá láska Filipa Kratochvíla přiznala, že je bisexuální. | foto: iDNES, Mad Baker Music

Bývalá přítelkyně Filipa Kratochvíla se už nějaký čas netají tím, že ji přitahují nejen muži, ale i ženy. Přestože se objevovala po boku syna Lucie Bílé, nyní přiznala, že je se stejným pohlavím spokojenější než s muži. Co na to asi říká mladý filmař?

V roce 2011 se syn Lucie Bílé objevoval ve společnosti po boku krásné Karolíny, kterou prohlašoval za svou přítelkyni. Před časem se tato dáma začala věnovat hudbě a právě skrze svou tvorbu prozradila jedno ze svých tajemství. 

Přestože ještě před sedmi lety randila s Filipem, před časem přiznala, že se jí líbí ženy a má s nimi bohaté zkušenosti. „Já s holkou chodila skoro rok. A byla to fakt láska. Považuji to za nejlepší vztah vůbec,“ prozradila nám umělkyně vystupující pod přezdívkou I am Rosie, která nyní pod hudebním labelem Mad Baker Music vydala nový klip k písni Room 594.

„Holky jsou hrozně emotivní. Dokážou se do té druhé snadno vcítit a vzájemně na sebe víc berou ohledy. Je to úplně jiné než vztah s mužem. Ale s klukama randím taky. Nemám vyhraněnou sexuální orientaci,“ dodala s tím, že vztah s ženou se nedá s tím s mužem vůbec srovnat.

Jak by na její slova asi reagoval mladý Kratochvíl? Právě ten se od rozchodu s Karolínou ve společnosti ukazoval výhradně jen s maminkou nebo sám. Nikoho zkrátka veřejnosti znovu nepředstavil – vztahy jsou pro něj absolutním tabu.

„V té době jsem s holkama ještě nerandila. Předpokládám ale, že se to k němu doneslo. Jak se odstěhoval do Francie, tak spolu už moc v kontaktu nejsme,“ prozradila Rosie, která si myslí, že na její orientaci Filip určitě nepohlíží negativně.

„Tak Filip nikdy nikoho nesoudil a nikdy nic neměl proti homosexuálům. Takže si myslím, že by s tím byl v naprosto pohodě,“ uzavřela.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 22. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Tvl
  11
 • Super
  7
 • Haha
  6
 • Sladký
  6
 • Cože
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat