jít naiDNES.cz

Jediný, koho bych nikdy nevyfotil, je Miloš Zeman, říká televizní drsoň Čermák

Hynek Čermák si role mrzoutů a drsňáků docela užívá. | foto: Archiv

Herec Hynek Čermák (46) je nejen dobrý herec, ale i slušný fotograf, který se našel hlavně v zachycení aktů. „Fotit nahé holky je můj koníček,“ říká s oblibou představitel Rapla. Zvládl by samozřejmě vyfotit mnohem víc, jednu osobu by ale nezachytil v žádném případě.

„Teď potřebuji holku, která bude zrzavá, bledá a prsatá. Mám takový nový projekt, tak kdyby měla nějaká zájem, sem s ní,“ vtipkoval Hynek Čermák v Bílovicích 519 u Uherského Hradiště na akci Wifič ven!, kam přijel omrknout novinky v oblasti autokempingu, který miluje.

Když se měl zamyslet nad tím, koho by naopak nechtěl nikdy fotit, netrvalo to ani pár sekund a měl jasno. „Miloše Zemana!“ odpověděl známý herec, který proslul rolemi mrzoutů a drsných mužů.

„Nejvíc se mi líbí altánek, který vypadá jako luskoun, ale prý je to šiška. Fakt hezký. Taky mě baví, kolik tu mají zahradního nábytku, protože zrovna rekonstruuji dům, tak by se mi nějaký hodil,“ nechal se slyšet Čermák, který se zamiloval do autokempingové nástavby na auto.

„Vzal bych psa a objel bych Evropu. To bych dal. Já moc rád kempuju. To se bude v Česku líbit, my jsme takový národ trampů,“ zamýšlel se herec, jehož diváci znají třeba coby kriminalistu Rapla nebo ze snímku Nevinnost, za který dostal Českého lva. Rozhodně však odmítá, že by byl nějakým způsobem zaškatulkovaný. 

Jak se o tom přesvědčit?

„Dvěma rolemi v Dejvickém divadle, to ať se přijdou podívat,“ poradil Čermák těm, kteří nevěří tomu, že by mohl zahrát taky něco jiného než „morousného“, věčně zamračeného chlapa.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 19. října 2019, svátek má Michaela
EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Černá kronika
  • Jen pro muže
  • Virál
  • Sport
  • Video
  • Telebrity
  • jít naiDNES.cz